Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol talalhatok magamnak pasit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol talalhatok magamnak pasit?

Figyelt kérdés

14 eves vagyok. Szeretnek ismerkedni 14-15-16 eves fiukkal :)

De nemtudom hol. A suli nem jo, mert a befolyasos bandaval nem vagyok joba...:| :-w

Az az igazsag, hogy kicsit duci vagyok, de az ismeroseim szerint szep arcom, jo izlesem van, es a melleimet is dicsertek mar. Nemtom, hogy mit tegyek! Szeretnek pasit, mert nagyon maganyos vagyok :(


2009. márc. 3. 20:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
na ez van velem csak 16F vok ^^
2009. márc. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

velem is, csak én meg 15/L :D

egyébként ha eljársz esetleg táncolni, vagy vmit sportolni, az dupla élvezet, mert ismerkedhetsz is, és mozoghatsz is, esetleg leadhatsz a súlyodból, bár hogy őszinte legyek, nem hiszem, hogy ez annyira visszafogná az esélyeidet. :)

2009. márc. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Hat sztm ha mar 14 vagy akor azonban mesz diszkoba vagy mar jarsz? na sztm az a legjobb hely az ismerkedesre...tapasztalatbol mondom
2009. márc. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Hat egy problema van, szivem miatt nem surun sportolhatok :(

de a diszko jo otket ;) es a sport is csak en vagyok a hibas hogy nem szoltam! Koszi a valaszokat :)

2009. márc. 3. 21:32
 5/10 anonim ***** válasza:
84%
nekem több, mint egy éve írt honfoglalón valaki, hogy ne lépjek ki és azóta járok vele
2009. márc. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

hát. a diszkó akkor jó ötlet ha szereted a szolis vagány tuccer csávókat. xD dee azért vannak normálisak is : D


L/14

2009. márc. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Jajj, neee diszkóóóóba!!! Oda a fiuk csajozni járnak. Ott találhatsz magadnak fiukat de 14 éves vagy, oda felnőttek járnak, még a végén elrontanak. Menj el a barátnőddel a cukrászdába, vendéglőbe, könyvtárba, klubbokba...de ne diszkóba. De ne félj mert az igazit meg fogod találni, ha nem is teszel érte semmit akkor az úton futtok össze, vagy egy üzletben, de ha nyitott vagy rá fogsz bukkani az igazira. :)
2009. márc. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ez így van egyetértek az utolsó hozzászólóval, manapság a diszkó az utolsó hely ahova egy korodbeli, első, NORMÁLIS srácokat talál... nem akartam leszólni az odajárókat, néha én is megfordulok, de addig is tart.....szal csak van egy jellemző légkör ami nélkül is megleszel szerintem
2009. márc. 4. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
:) ok de hova mehetnek ismerkedni?
2009. márc. 7. 10:22
 10/10 anonim ***** válasza:

könyvtárba NE, disco-ba NE

inkább ide:

utca, busz, suli, haverok haverjai :D, házibuli, kisseb szorakozohelyek, cafe-k, klubok etc...

2009. márc. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!