Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet a menstruáció késének...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a menstruáció késének az oka?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Röviden leírnám mi is történt!

2 napja kellett volna megjönnie a menstruációmnak és még nem jött meg! Már fáj a hasam, de vérzés még nincs! Nagyon aggódok! Hozzá kell tennem nagyon ideges vagyok miatta, mostanában stresszes vagyok! Befolyásolhatja?

Mennyi napot késhet a menstruáció?

Előre is köszönöm ÉRTELMES válaszaitokat!


2011. ápr. 18. 13:25
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Hozzá kell tennem, hogy szűz vagyok még, szóval olyan válaszokat nem szeretnék, hogy 9 hónap múlva megjön, mert nem vicces!
2011. ápr. 18. 13:32
 2/24 anonim ***** válasza:

Mennyi idős vagy??

Az elején még nem teljesen áll be, akár heteket is késhet, nincs kizárva.

Stresszes, ideges vagy, elég rendesen tudja befolyásolni, az is lehet, hogy az miattkésik.

Az ilyen 2-3 napos késésekkel még nincsen semmi baj, sőőt ha nem csináltál semmit hülyeséget, amit le is írtál, akkor nincs mitől tartani, stresszelsz, késik, majd megjön, nincs semmi gond. Ne aggódj.

2011. ápr. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 Kingaa1 ***** válasza:

2 nap az még kukac kicsike..


Késhet, főleg ha szűz vagy és ahogy veszem nem rég vagy a menstruálós lányok klubbjában...

Ne izgasd fel magad, mert Igen befolyásolhatja...


és csak várj... ez nem olyan hogy egyből rendszereződik


Lásd, én 3 évig sakkoztam hogy mikor jön s sose akkor jött mikor számoltam...

2011. ápr. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Egyébként 13 éves vagyok!
2011. ápr. 18. 13:37
 5/24 Kingaa1 ***** válasza:
Akkor normális hogy megkérdezted, de szerintem Anyukád is elmondta volna!
2011. ápr. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Tőle nem mertem megkérdezni!
2011. ápr. 18. 13:39
 7/24 Kingaa1 ***** válasza:
Szerintem hogyha ilyen kis semmiségeket elmondassz neki, akkor csak örvendeni fog hogy bizol benne, és ez később hasznodra válhat!
2011. ápr. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Hát majd próbálokozok, köszönöm! :)


Ja és még kifelejtettem valamit! Ugyan szűz vagyok, de a barátom TISZTA MEGMOSOTT KÉZZEL megujjazott és átszakadt a szűzhártyám!

Ez is befolyásolhatja?

2011. ápr. 18. 13:42
 9/24 anonim ***** válasza:
Mióta menstruálsz hány éves korod óta ? egyépként.. ne idegeskedj. :) és ne sresszelj. :) mert igen befolyásolhatja.. javaslom hogy ülj be egy kád meleg vízbe és lazíts. :) hallgass zenét ilyesmii. :) ne törödj semmivel :)
2011. ápr. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Tavaly nyár óta van meg.. (12 éves korom óta!)

Nagyon ideges vagyok, rendesen a hányás kerülget olyan idegben vagyok! :-((

2011. ápr. 18. 13:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!