Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt hallottam, hogy menstruáci...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hallottam, hogy menstruáció után 8 napig lehet óvszer nélkül szexelni. Ez tényleg igaz?

Figyelt kérdés
2011. nov. 3. 23:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha védekezés nélkül szexelsz mindig van esély a terhességre. Néha több, néha nagyon kevés, de nem éri meg kockáztatni. Mi van, ha te pont abban a pár százalékban vagy, aki pont teherbe esik? Inkább védekezzetek mindig!


23/l

2011. nov. 4. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lehetni lehet. De teherbe eshetsz, ha ere irányult a kérdés.

Főleg úgy, hogy egy átlag ciklus 28 napos, 5 napos vérzéssel, 14. napon peteéréssel. A ciklust a vérzés első napjától számoljuk, azaz a menzesz utáni 8 nap az a 6.-13. nap, ami baromi közel van a peteréshez, főleg ha azt nézzük, hogy a hímivarsejtek 2-3 napig vígan elvannak a nőben. És pont akkor van a legnagyobb esély a terhességre, ha a pete kiszabadulásakor már készen állnak a hímivarsejtek.

Egyébként is: a peteérés időpontja változhat, csak utólag számolható ki, ezért felesleges számolgatni, mert nem megbízható.

Ha ezt a módszert alkalmazod, készülj fel, hogy igen nagy esély van a terhességre.

2011. nov. 4. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Megteheted, de nagy valószínűséggel gyerek lesz belőle.
2011. nov. 4. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem mindenkinek ugyanúgy működik a ciklusa, van akinek máskorra esik a peteérés.

Én nem kockáztatnék.

20/L

2011. nov. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!