Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van több önbizalomhiányo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van több önbizalomhiányos fiú, mint lány? Miért van több öntelt lány, mint fiú?

Figyelt kérdés
Légy szíves, hagyjátok ezt a "na mutassál egy hivatalos felmérést, hogy ez így van" dolgot. Természetesen nincs erről kimutatás, de elég csak szétnézni az ismerőseitek között.
2011. ápr. 18. 17:41
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/75 anonim ***** válasza:
91%
Nekem sok fiú és lány ismerősöm van.. de szerintem sokkal több az önbizalomhiányos, depressziós lány.. a fiúk, mint én is előbb szarom le a dolgokat..ők meg belemennek és addig gondolkoznak magukban, amíg tisztára készek lesznek (tapasztalat ismerőseim közül)
2011. ápr. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/75 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen az ismerettségi köröd :D Nálam ez pon fordítva van. Egyre több fiún látom, hogy azt hiszi, hogy rákacsint egy lányra, és holnap máris esküvő. Jajj, hogy ők milyen megnyerőek. Lányok közül is rengeteg van olyan, aki azt hiszi, hogy kivillantja a cicit, és máris megvan oldva minden. És azt hiszi, hogy ő a nagy bombázó, akire minden fiú felfigyel. Szóval ígyis, úgyis :D
2011. ápr. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/75 anonim ***** válasza:
65%

Akkor ezek szerint nekem is a kérdezőéhez hasonló az ismeretségi köröm?

Mert én is azt látom, hogy a fiúk sokkal hajlamosabbak a depresszióra.


De amúgy én azt sem értem, hogy a lányok hogy képesek a legdurvább szakításokat is emelt fővel és mosolyogva kiheverni? Több éves kapcsolatok után látom, hogy 2 nap múlva már felhőtlenül boldog (vagy ezt mutatja). Én miért nem tudom ezt mutatni? Én miért nem tudok mosolyogni, ha belül ne azt érzem?

2011. ápr. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/75 A kérdező kommentje:

3. Ez azért van, mert a nők előre terveznek. Mikor már látszik, hogy haldoklik a kapcsolat, nekik addigra már be van készítve a következő, akivel nem sokkal, max. 1-2 hónappal már összejönnek.


Nem azért mondom, mert nőellenes vagyok, nem vagyok soviniszta, ez csak a nőismerőseim mondták/csinálták.

2011. ápr. 18. 17:59
 5/75 anonim ***** válasza:
75%
Sok önbizalomhiányos lány van, de nekik igazából nem számít, mert ígyis-úgyis összejönnek valakivel.
2011. ápr. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/75 anonim ***** válasza:
83%
szerintem is több az öntelt lány és több az önbizalom hiányos fiú. talán azért mert tudjuk mindig a nő választ így nekik sokkal könnyebb dolguk van.
2011. ápr. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/75 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem igaza van a kérdezőnek, s talán a női emancipációban keresendő ennek az oka. A férfiak kezdik felismerni, hogy elvesztették már a vezető szerepüket, nem kell a nőt megvédeni, mert meg tudja magát védeni, el tudja magát tartani, tud a saját fejével gondolkozni, képes az önálló életre. Ezt tetézik a szingli-mozgalmak, a belőlük áradó férfigyűlölet, valamint a leszbikusság, a biszexualitás propagálása.
2011. ápr. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/75 anonim ***** válasza:
91%
Mert a lányokat (főleg a szépeket) egész életükben körülrajongják a fiúk, nekik csak válogatni kell, és ha már válogathatnak, miért ne válasszák a legjobbat? Ennek következményeként a lányokban irreális, vagy legalábbis aránytalanul nagy elvárások alakulhatnak ki a férfiakkal szemben, és közben szépen megnő az egójuk és az önbizalmuk mivel látják hogy kelendőek. A férfiaknak meg szépen csökken az önbizalma mivel többnyire nem tudnak megfelelni az elvárásoknak. Míg egy férfinak többnyire elég ha a nő viszonylag okos és csinos, na és az alap dolgok megvannak (pl legyen hűséges, tiszteljen és tudjon szeretni), addig egy nőnél már az is kizáró ok lehet, ha a férfi néhány évvel idősebb, vagy nincs autója, nincs diplomája, nincs elég pénze, túl kedves, stb...
2011. ápr. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/75 anonim ***** válasza:
75%
na az utolsó tökéletesen összefoglalta, sajnos ez a valóság
2011. ápr. 18. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/75 anonim ***** válasza:
75%
Kibäszott nagy igazságot mondtál 19:18-as!
2011. ápr. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!