Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerettetek már úgy valakit,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerettetek már úgy valakit, hogy sokszor fizikailag fájt?

Figyelt kérdés

Elég rendhagyó a story. A fiú majd 2000km távolságban ,más kultúra,más ország. Kb 6 éve találkoztam vele. Szintén egy másik oroszában.


Fontos tudni hogy ez nem csak egy nyári flört volt.(nem történt meg közünk amit ő szeretett volna,mert csak az szerette volna akkor:P).

Bennem olyan mély nyomot hagyott a találkozásunk,hogy mind a mai napig érzem hogy ő az az egyetlen ember akibe szenvedélyes szeretettel szerelmes voltam .Azóta persze az én életem is alakult ,párkapcsolat, szakítás, egyebek ..


És mikor újra és újra feltűnik -mert ugye a közösségi oldalakon ez nem nehéz -valami mindig feléled bennem.


Az eszemmel tudom hogy nem kellene ezzel foglalkoznom, de ilyenkor mégse megy. Elgyengülök .És érzem a megvalósulhatatlanság fájdalmát. Szomorú nem vagyok, letargikus sem ,csak ezzel az érzés tömeggel nem tudok mit kezdeni.


Senki iránt nem éreztem így habár sose tudtam, tudnám elképzelni hogy mi párkapcsolatként működjünk akár.


És akkor a kérdés . :) Köszönöm ha elolvastátok eddig !


Éreztetek már úgy hogy van egy ember akivel valami egészen különös vonzás(taszítás) valami transzcendentális kapcsolat jön létre úgy hogy ez alapvetően lelki síkú?


(remélem érthető ,hogy nem idealizálom ,hanem látok érzek benne valami olyat ,ami..olyan mintha a másik felem lenne .Ránézek és a másik részemet, a lelkem egy darabját látom. És tudom hogy mikor megismert, őt is megérintette valami.igaz bennem mélyebb nyomot hagyott.)



Mit tegyek? Elfelejteni teljesen ?Vagy minden prekoncepciótól mentesen találkozni valahogy?(elvégre csak eltelt 6 év) Egyéb opció ?


Köszönöm ,annak aki elolvasta ,és válaszol.


2011. ápr. 19. 00:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Milyen nemzetiségű? Csak hogy világos legyen, hogy mennyire esélytelen a dolog.
2011. ápr. 19. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%

Fiú vagyok. Fizikailag ugyan nem fájt (nem maradtak égési nyomok), de a legútobbi is 2 évig tartott, közben már 1 éve vége volt (kimondva nem lett, csak igy visszagondolva), hiába tudom aggyal, hogy az ilyen lány nem érdemli ezt meg.

Szerintem a beteljesületlen szerelem szokott fájni. Ha beteljesül, és nem működik, akkor az nem, mert senkiben sem maradnak üres terek, kérdések, kételyek. Megpróbáltuk és nem ment.

Ezért nemis hiszem azt, amikor ha nem sikerül egy amúgy igéretesnek igérkező kapcsolat, és azt mondják "annyi lány van kinnt". Mert ha megpróbáljuk, akkor oké, és akkor senkiben nem marad hiányérzet

2011. ápr. 19. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kár ezzel foglalkozni csak azért álmodozol róla mert valami hiányzik az életedből és az ürt töltöd meg az iránta táplált gondolatokkal, azért ő mert tudod hogy sose lesz köztetek semmi, nem is taliztok soha többé így a realitás sose törné össze a köré felépitet álomvilágot.
2011. ápr. 19. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

ebben a történetben csak azt látom, hogy te vágyódsz utána. ő feltehetően nem, főleg, h csak azt akarta. nyilván csinálja is - másokkal.

el kell felejtened! túlidealizálod, én így látom.

2011. ápr. 19. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én 10 éve vagyok halálosan szerelmes egy nőbe (10 éve még inkább kamaszlány volt), aki soha nem fog szeretni engem, semmi és senki más nem érdekel, csak rá gondolok, sokszor fáj, 2 éve gyomorfekélyem van, azóta még rosszabb. Szóval van ilyen.
2011. ápr. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
hát szerintem próbálj vele valahogy kapcsolatba kerülni.egy próbát megér, és ha nem jön össze akkor nem ő volt a másik feled, de amig nem próbálod meg, addig mnidig benned lesz az, hogy miért nem próbáltad meg, és mindig rá fogsz gondolni.ha nemfog menni a kapcsolat, akkor legalább nem lesz értelme rá gondolj.úgyhogy HAJRÁ csajszi!!!
2011. ápr. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ilyen letezik, de a te esetedben szerintem nem ez, csak tulfantazialod (nem vagy egyedul ezzel)... mivel nem ismerunk teged, nem tudunk segiteni, szerintem kerd ki egy szakember velemenyet, vagy hagyd az ugyet a francba, ha ugyiscsak arra kellettel volna neki...
2011. ápr. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!