Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? (Kérdésed túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Van egy lány osztálytársam, akivel nagyon jó barátok vagyunk. Én végül szerelmes lettem belé, de nem jöttünk össze, mert azt mondta neki fontosabb a barátság. Összejött egy osztálytársunkkal. Most, hogy vége a sulinak (ez volt az utolsó év) nem tudom tartani kéne e vele a kapcsolatot. Egyrészről az egyik legjobb barátom, és tényleg mindent meg lehet vele beszélni. Még a jövőben szerintem és mások szerint is akár esélyem is lehetne nála, csak hát ki tudja mikor. Ha biztosan tudnám, megérné kivárnom. De így inkább jobb lenne elfelejteni örökre, de az meg csak úgy megy ha nem talizunk többé. Ő folyamatosan akar közös programokat, hiszen az egyik legjobb barátja vagyok, de én azt nem akarom, hogy találkozgatok vele és reménykedjek, hogy hátha lehet még vmi. Pluszban most elég rossz időszakot él meg, tehát nem is akarnám cserben hagyni, de én meg elég sokat szenvedek emiatt. Nem tudom mi lenne a megoldás...
2011. ápr. 19. 13:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem a "barátság fontosabb" szöveg egy nagyon jó kifogás volt. Szerintem a barát kategóriából nem fogsz tudni kilépni. Már megtört volna a jég nála is mert az érzelmeknek nem lehet ésszel parancsolni...főleg egy nőnél nem.
2011. ápr. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyetértek az első hozzászólóval! Ebből már nem lesz semmi, szerintem ne találkozz vele túl sokat, biztos megérti, ha elmondod mi a helyzet, vagy ha kevesebbet találkozol vele, legalább levágja, hogy mi is van. Ráadásul, ha tényleg annyira számítanál neki, mint barát, akkor nem pont egy közös osztálytárssal jött volna össze, mert így nap mint nap látod őket együtt.
2011. ápr. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi, szerintem is maximum osztályszervezésű programokon kéne találkoznunk, mert az elkerülhetetlen, de egyébként meg jobb ha nem csinálunk közösen semmit.:S
2011. ápr. 19. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!