Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok mit gondoltok arról a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mit gondoltok arról a srácról, aki különféle horrorisztikus oldalakat szokott nézni?

Figyelt kérdés
Tudjátok ahol mindenféle csúnyaság van (betegségek, balesetek, testi elváltozások). Mondjuk összejöttök egy fiúval, és látjátok hogy szabadidejében ilyeneket néz, mit szólnátok hozzá?
2011. ápr. 19. 15:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Először megijdenék, utána meg megbeszélném vele. Nem a puruttya extrém az? Mert az maga a borzalom nekem
2011. ápr. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szólnék neki, hogy előttem ilyeneket ne nézzen vagy mondjon, vagy beszéljen róla. Ezen feltételek mellett nem zavarna. :)
2011. ápr. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 napietus ***** válasza:
engem nem zavarna. azt néz, amit akar.
2011. ápr. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
bdsmnightmare :D whoaaa :DDD
2011. ápr. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Engem is érdekel a horror.
2011. ápr. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ...ha tanulmányozza az oldalakat, érdeklik a betegségek, stb, akkor nem, mert legalább széleslátókörű, ebből azt is leszűrném hogy intelligens, szinte mindenről el lehet vele beszélgetni. De ha ilyen puruttyaextrém és társait nézi, nem hiszem hogy sok jövője lenne a kapcsolatunknak, nagyon-nagyon megvan a véleményem ezekről az oldalakról, és azokról, akiket ez szórakoztat, vagy neadjisten' viccesnek találják...

20/L

2011. ápr. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Pusztán érdeklődésből.
2011. ápr. 19. 18:51
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha nem rendszeresen nézi őket, azzal szerintem nincs baj. Én is megnéztem már pl. az extrémpuruttyát, csak hogy tudjam, milyen, de mivel nem tetszett, amit láttam, nem látogattam máskor. Ennyi.

De ha nyálcsorgatva bámulja a kalapáccsal bevert fejű csecsemőket és a lánctalp alá szorult trancsír-hullákat, akkor biztos, hogy nem százas.

2011. ápr. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha egy ilyen sráccal jönnék össze talán imádnám, lenne hasonló érdeklődési körünk.:D
2011. ápr. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!