Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hátrány csókolózásnál ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hátrány csókolózásnál ha a lány ajka vékony vagy nem olyan telt?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 19. 16:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem!
2011. ápr. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Kingaa1 ***** válasza:

az én ajkam is vékony és nem is olyan telt, mégis az kivel elvesztettem olyan véleményen volt, hogy eddigi sok közül én csókolok a legjobban, s a mostani párom egyfolytában csókol, indoka:hadd csókoljam meg a puha ajkaidat:)


úgyhogy ha jól csinálod s érzékien, akkor nyert ügyed van

2011. ápr. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem hátrány.Nem is előny.
2011. ápr. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen.
2011. ápr. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ha igen akkor miért?
2011. ápr. 19. 16:49
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen azért lehet... mert egy teltet sokkal jobb. :D
2011. ápr. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem hátrány nyugi. Aki azt írja, hogy hátrány az még nem csokolt meg rosszabb nőt. Én csókoloztam ettől hátrányosabb nővel és abszolult nem tartanálak hátrányosnak! Aki csak csini babákkal csókolozott még annak hátrány is lesz:D
2011. ápr. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!