Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak a magyar lányok ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak a magyar lányok ennyire elfajzottak, vagy külföldön is így megy?

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogy aki már járt külföldön milyennek találta agyilag az ottani nőket!? Nekem csak Szerbiában van néhány lány ismerősöm, azok mérföldekkel kulturáltabbak, és normálisabbak mint a magyar nők. Vajon ez is csak egy magyar betegség lenne, mint oly sok minden?
2011. ápr. 19. 17:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Határozd meg az "elfajzottság" fogalmát először is.
2011. ápr. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
R.b.nc életfelfogás és 0 IQ.
2011. ápr. 19. 17:37
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát én éltem nyugati-európai országban pár évet, és elmondhatom hogy az ottani lányokhoz képest a mieink kisgyermekek erkölcsöt tanító nevelőnői lehetnének.
2011. ápr. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
de hozzáteszem hogy csak EGY bizonyos országról van szó, tehát nem állíthatom hogy mindenhol ez a helyzet. De mindenesetre egyáltalán nem találtam az ottaniakat kulturáltabbnak, sőt...
2011. ápr. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Kérdésed általánosítás. Ha ilyennek látod a magyar lányokat, akkor szimplán rossz helyen keresel.
2011. ápr. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

17:38 és 17:39-es válaszoló vagyok


egyébként mellesleg én is azt gondolom hogy ez nagyon alapos általánosítás és egyáltalán nem értem a sok embert aki divatból ler*bancozza a magyar lányokat mostanság. amiket az imént leírtam azok is csak nagyon erős általánosítások voltak, hiszen természetesen rengeteg értelmes van a nyugati lányok között is. narrációm leginkább az általános műveltségre utalt, és nem a r*banckodásra.

2011. ápr. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ez általánosítás, ha ribancot keresel, azt is fogsz kikapni, ha meg nem, akkor nem.
2011. ápr. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Jártam már mindenfelé a világban, az alapvető különbség, hogy sokkal közvetlenebbek. Örülnek, ha egy férfi felfigyel rájuk, és szívmelengetően visszamosolyognak. Barátságosak, kedvesek.

Nincs ez a tipikus magyar: "Mit akarhat tőlem?!".

Tehát, igen! Még itt Magyarországon is felemelő érzés összefutni külföldi lányokkal, mert egyszerűen tudnak örülni a figyelemnek, kedvességnek, gesztusoknak, mindenféle elvárás nélkül.

Engem már idegesít, hogy egyszerűen nem lehet értelmesen férfi nő kommunikációt folytatni kolléganőkkel sem, egyetemen sem (tisztelet a kivételeknek), mert mindig ottvan az a tipikus magyar női hozzáállás, hogy "akarok-e ettől valamit vagy sem, ha nem, akkor jobb nem is kapcsolatba kerülni vele".

2011. ápr. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A szerbiai magyar nők és szerb nők is sokkal kedvesebbek, közvetlenebbek az itthoniaknál.

Lehet, hogy a magyar nők már létfenntartó üzemmódba kapcsoltak. Mint az az élőlény, amely már csak a kajára reagál, másért megmozdulni sem képes.

Bár lehet, hogy a létbizonytalanság az oka, és a megmentő férfitől várják sorsuk jobbra fordulását!

2011. ápr. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A magyar nők a legszebbek! És tudják is. Tapasztaltam én is, hogy más országokban pontosan 2 másik országban tényleg közvetlenebbek és nem nézik le a feléjük közeledő srácokat.

Azt, hogy világszínvonalban tényleg így van-e nem tudom mert csak 2 másik országban jártam. Sajnos nem tudni, hogy manapság miért ilyen nagy az elvárásuk a magyar lányoknak.

Tisztelet a kivételnek természetesen.

2011. ápr. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!