Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmi bánat ellen? :/

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmi bánat ellen? :/

Figyelt kérdés

Szerelmi bánat ellen mit lehet tenni?

Tudom, hogy beleélni magad valamibe stb. van munkám.

De ilyenkor is csak arra tudok gondolni, milyen kedves, aranyos volt velem, aztán amikor meg többet akartam, azóta már a barátság sincsen meg. Féléve. És most úgy tünik, talált valaki mást.


2011. ápr. 19. 19:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Gondolkozz pozitívan, mindenben a jót lásd!
2011. ápr. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerelmi bánat ellen a legjobb megoldás a szerelem. Találj te is valakit. Járj el szórakozóhelyekre...
2011. ápr. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 szamóca. ***** válasza:

egy tábla csoki, egy üveg bor, és forró fürdő chilles zene és valami jó könyv.

esetleg egy hatalmas buli.

barátok, hobbi, szabadidős tevékenység

meg jó ha egyeüdl maradsz otthon és üvöltve énekelhetsz :)

idő...

2011. ápr. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nekem is egy az egyben pont ez a problémám, úgyhogy engem is érdekel a dolog....én már többször leittam magam, de az sem segít
2011. ápr. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

ez tök szopás, mert az ember kínjában nem tud már mit csinálni. életemben először én is érzem ezt...

18/F

2011. ápr. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 szamóca. ***** válasza:
hosszútávon nem segít a pia meg a bulik, a hobbik, a csoki és atöbi. de hosszútávon csak az idő segít, és bizony a tököm nem fogja szín józanul otthon ülve szomorkodva várni hogy elteljesn a kellő idő.
2011. ápr. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
hát ez az, szerintem mindenki tudja h az ivás nem megoldás, de mégis mi a tökömet csináljon az ember, sakkozzon otthon egyedül vagy mi
2011. ápr. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az éneklés és közben a pattogás tényleg segít!:D Egyébként igaza volt az előttem szólónak, tényleg csakis az idő képes begyógyítani a szíveket..Sajnos semmi más nem használ..:( 18/L
2011. ápr. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nekem is ez a problémám,a szerelem betege vagyok!!!!!!!!!ugy ézem belehalok abba ,hogy nem szeret!és soha nem is fog˘!én viszont ugy érzem örökké szeretni fogom!FOREVER!és nem tudok másra gondolni csak rá!
2011. ápr. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!