Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmi bánat ellen mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmi bánat ellen mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
jójó csoki, meg mogyorókrém üvegszámra, de valahogy egy falat se megy le a a torkomon....semmire nem tudok koncentrálni, nekem meg suliznom kellene keményen....mi a jó eget csináljak, jobb lenne megszűnni létezni...
2011. jan. 11. 21:44
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
52%
majd elmúlik fel a fejjel:) gondolj másra, pihenyél,vond el a figyelmet a szakításról! de elötte ha nagyon bánt valami akkor azt mond el hogy megkönnyebbülj:)17/f
2011. jan. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 wakeupjohnny válasza:

Minél többet lenni, barátokkal/barátnőkkel.

És kerülni egy ideig azt, aki miatt van, hogy ne szakadjanak fel a sebek.

2011. jan. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
28%
Olvass, bulizz, de itt a gyk, ez is jó.
2011. jan. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
73%

Ááá, megláttam a kérdést, már gondoltam beírom, hogy:

Csokit! Sok csokit!

De áááh, ez sem jött be... ;D


Hmm, mondjuk tölts sok időt barátokkal, és hallgass pörgős zenét.

Pont ezért nem jó beleélni magunkat egy kapcsolatba sem, mert mindnek ez a vége.

2011. jan. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 Tyler913 ***** válasza:

Ha fiú lennél,azt tanácsolnám,hogy menj,és szedj fel egy másik csajt.Nekem bevált:)

De úgy látom lány vagy,ők szoktak bánat idején édességet zabálni,amit amúgy nem értek,miért jó,de hát ez van.

Általánosságban csak annyit tudok mondani,hogy először is dolgozd fel:egy pár napig/hétig (amennyi kell) add ki magadból a feszültséget,dühöngj,sírj ha jól esik.Ha ez megvan,igyekezz lefoglalni magad,ne gondolj többé rá,ahogy előttem mondták,tölts minél több időt barátokkal,szórakozz,az exet meg kerüld el.


Tudom,hogy most fáj,hidd el,voltunk mind így vele,és bármennyire is nehéz elhinni,el fog múlni előbb-utóbb,minél kevesebbet gondolsz rá,annál hamarabb.

2011. jan. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 acel ***** válasza:

előző: mondd nem hallottál még arról hogy a csoki boldogsághormonokhoz szükséges a szervezetben?

Én a kérdést meglátva az mondtam egyből hogy vodka. de mivel koncentrálni is kell közben akkor szerintem dühöngj egy keveset tombold ki magad és légy minél többet a barátaidnál, menj át valakihez tanulni, ha elmerengsz akkor rádszól és ismét tudsz koncentrálni! 22f

2011. jan. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

(Jó ezt magadtól is tudod, de az első néhány útbaeső cukrászdát. Estére pedig forrócsokit a barátokkal hetente kétszer.)

Valakit akinek lehet egy kicsit zokogni. Ezt a gyakorlatot viszon nem szabad túlzásba vinni. :-)

Amúgy meg minnél több sportot! Lehet kirándulás vagy bármi más. Ha valamilyen társas sport az még jobb.

2011. jan. 11. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 Tyler913 ***** válasza:

22:57-nek: tudom,hogy a csoki boldogsaghormont termel,ahogy a heroin is:)

De nem hiszem,hogy a lelki banatot,okozza barmi,szerekkel kell kikuralni (alkohol,csoki,barmi).Attol meg,hogy benyomsz egy kremest,meg kikanalazol egy bodon nutellat,a boldogsaghormon nem fogja ugy elarasztani az agyad,hogy egyszerre kikezeljen a bajbol.Bocsi.Persze attol meg a csoki jo:)

2011. jan. 12. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 acel ***** válasza:
azért fúrcsa hogy több fiú válaszolt női bajra mint lány...
2011. jan. 12. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

legyél sokat társaságban, ha úgy érzed beszélj a problémádról, menj el bulizni, ahol bebizonyítják neked a pasik,hogy szép vagy és vonzó! és ami a legnehezebb: próbálj meg nem rá gondolni, hogy jusson eszedbe mindenről, ne lásd mindenhol...keresd az életben a jó dolgokat! ne hagyd,hogy a hiánya elvegye az életkedved!

"Mosolyogj,

hiszen 60 másodperc

amit szomorkodással töltesz

valójában egy perc boldogság,

amit sohasem kaphatsz vissza!"

20/L

2011. jan. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!