Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bejövök neki? Vagy csak n...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejövök neki? Vagy csak n vagyok ennyire hülye?

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki tetszik,nem olyan rég óta. Múltkor összefutottam vele,akkor csak szemeztünk egy kicsit,rá múlt héten megint összefutottunk,mikor a haverjaival volt,én meg a barátnőmmel,nagyba megyünk ö meg nézet,összesúgott a haverjaival,mikor már közelebb értünk hozzájuk,ránk köszönt,hogy sziasztok,közbe meg engem nézett olyan "határozott,de mégis szúrós szemekkel"én meg visszaköszöntem:)na de viszont,ma is összefutottam vele mikor ment edzésre,kerestem a szemmel,hogy hol van,észre is vettem,vártam kíváncsian,hogy mi lesz,erre rám nézett,aztán hirtelen elcsapta a fejét a másik irányba..


Szerintetek van esély,arra hogy bejövök neki?vagy valami?


2011. ápr. 19. 19:42
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
*én
2011. ápr. 19. 19:43
 2/17 anonim ***** válasza:
bejössz neki ez biztos, csak szerintem a haverjaival több mersze volt rád/rátok köszönni :D
2011. ápr. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
de most is a haverjaival volt,sőt többen voltak mint múlt héten.. akkor csak 3-an voltak,most meg 6-7-en..
2011. ápr. 19. 19:48
 4/17 anonim ***** válasza:
de te egyedül voltál? mert ha igen akkor meg sztem kínosan érezte volna magát hogy rádköszön, de nem megy oda beszélgetni hozzád a haverjai miatt :D
2011. ápr. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
nem,megint a barátnőmmel voltam.:/
2011. ápr. 19. 19:57
 6/17 anonim ***** válasza:

akkor viszont azért érezte volna kínosan magát, mert már másodszor játszódik le ugyanaz a szituáció, és nem tud egyről a kettőre lépni. mert az h nem ismeritek egymást, de ráköszöntök egymásra sztem ezt váltaná ki belőle :D

nyugi ha esetleg egyedül találkoztok, és akkor se köszön rád, akkor tedd meg te :D

2011. ápr. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Asszem a nagynéném lépcsőházában lakik,de még a nevét se tudom,néztem a tablót mert tudom melyik osztályba járt,csak nem látom a nevét mert túl magasan van :/ én meg pici vagyok :D
2011. ápr. 19. 20:05
 8/17 A kérdező kommentje:
és most mit tegyek?:D
2011. ápr. 19. 20:06
 9/17 anonim ***** válasza:
nem ismersz esetleg valakit, aki ismeri? vagy egyszerűen csak kérj meg valakit, hogy olvassa el neked a tablón :D
2011. ápr. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
hát ismerek..de azzal nem vagyok jó viszonyban.. már megkértem mindenkit,de nem tudták elolvasni -.-" mg utána se tudok nézni..nagyon jó XD
2011. ápr. 19. 20:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!