Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most vajon mit csinált?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most vajon mit csinált? Megőrülők ha nem mondja el hogy húzzam ki belőle?

Figyelt kérdés
szeptemberben ismertem meg a srácot interneten nagyon jó barátságba kerültünk azt mondta neki egy picit több is. Nyáron lenne lehetőségünk találkozni... de két hétre csak úgy eltűnt nem mondta hol volt semmi amikor kérdeztem azt mondta "ha nem rám tartozik békén hagyom" és azóta keveset dumáltunk szerintetek van valakije?:(
2011. ápr. 19. 21:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Valami nem tiszta... Neki több, mint barátság, de te vagy féltékeny?
2011. ápr. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
szerintem igen, de miért kellene elmondja neked, hogy hol volt? ha van is valakije, azt sem köteles elmondani
2011. ápr. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

igen igen... nekem is bejött...



2.dik válaszoló igazad van hisz nem ismer de szeptember óta dunmálunk eddig midnent elmondott ...

2011. ápr. 19. 21:54
 4/11 anonim ***** válasza:

Inkább mondott dolgokat, és te azt hiszed, hogy mindent elmondott...

Egyébként pedig ha ő mondta, hogy több vagy neki, mint barát, és te nem reagáltál rá úgy, hogy bizakodjon akár egy picit is, én a helyedben nem csodálkoznék, hogy keresett helyetted valaki mást.

2011. ápr. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
egyxerűen olyan hülyén érzem magam egyxer mondta is nekem... h ír nekem sms-t és én nem is iok vissza és semmi jelét nem mutatom ki h én is pedig igen nagyon birom és szeretem de egyszerűen interneten nem tudom ki mutatni amit érzek ez most nagy hiba?:S
2011. ápr. 19. 22:07
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem az a hiba, hogy nem vagy nethuszár... Hanem hogy sehogy sem utaltál arra, hogy te is többet látsz a dologba, mint barátság. Ha ő "kezdeményezett" (azzal hogy elmondta/kimutatta az érzéseit), és te pedig nem jelezted, hogy neked ez tetszik, én nem csodálom, ha feladta.
2011. ápr. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
de én küldtem ilyen "(LL)" meg ilyen (K) jeleket meg irtam neki h szivem csücske ilyenekt irtam.... de lehet ne mvolt elég ő többet adot...kár érte hisz nagyon tetszik...
2011. ápr. 19. 22:16
 8/11 anonim ***** válasza:
nem, csak mivel nem találkoztok, ezért sehogy sem tudod kimutatni. nekem is volt egy ilyen kapcsolatom, chaten ismertük meg egymást, taliztunk, majd jártunk 1.5 hónapot, szakítottunk, rá 5 évre taliztunk, megint elkezdtünk járni, 2.5 év után vége lett. tapasztalat: chaten, msnen, skypen teljesen máshogy viselkedsz, mint élőben. Még a barátnőmmel is máshogy beszéltem skypen, mint élőben. Ott nincs az a testiség, így megváltozól. ennyi... felejtsd el szerintem!
2011. ápr. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
egyszerűen nem tudom elfelejteni .... Minden rá emlékesztet és amikor szakittottam exemmel ha ő nem lett volna akkor teljesen össze lettem volan töve de neki sikerült elfelejtettnie velem és azóta 100%osan megkedveltem ahogy van az egész srácot!
2011. ápr. 19. 22:22
 10/11 anonim ***** válasza:

En neten ismertem meg a parom..most mar 4 eve egyutt vagyunk es 1,5 eve egyutt elunk. Veletlenul ismerkedtunk meg amugy es nem tarskereson.


Nem voltak ketsegeink, hogy szeretjuk a masikat, viszont a tavkapcsolat nagyon nehez. Mi vegigcsinaltuk.


En azt ajanlanom, hogy mond el neki, hogy mit gondolsz es erzel, hogy sajnalod, ha nem mutattad ki es azert erdekel a 2 het, mert tudni akarod, hogy talalt e valaki mast.


Talan pont Teged probalt meg felejteni a 2 het alatt, mert nem reagaltal neki komolyabban semmire.


Legy oszinte, szerintem ertekelni fogja.

2011. ápr. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!