Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Nem bírom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Nem bírom mááár, megőrülök!

Figyelt kérdés

Távkapcsolatban élek a párommal és iszonyat keveset találkozunk, legutóbb június elején láttam és legközelebb december végén fogom csak.

De már nem bírom ki, annyira hiányzik, minden egyes percben szenvedek ha nem beszélhetek vele telefonon vagy msnen vagy bárhol. És nem telik az idő, nagyon nem. :S

Így megy ez már 1 éve, de nem hogy jobb lenne az idő múlásával, hanem egyre rosszabb, nem tudom hogy bírjam ki, a falat kaparnám legszívesebben..

Valami segítség a szintén távkapcsolatban élőktől? Ti hogy viselitek? :(


2011. aug. 11. 21:35
 1/8 anonim ***** válasza:
A távkapcsolat kaksi. Megoldás sejthető. :(
2011. aug. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
egy idő után hozzá lehet szokni....
2011. aug. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nyilván nem fogok vele szakítani, oka van a távkapcsolatnak és egy idővel véget ér ez is, csak hát most közben szar nagyon.
2011. aug. 11. 21:36
 4/8 anonim ***** válasza:

Sehogy nem tudtok elmenni egymáshoz? Ha nem külföldön él, akkor tessék felülni egy vonatra ( ha kevés a pénzetek neki is és félúton) találkozzatok.

20L

2011. aug. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én vtam távkapcsolatban, már vége is lett. Megbántam, hogy valaha is ilyenbe belementem. Mikor szakítottunk, megfogadtam, hogy többet távkapcsolat akkor sem kell, ha a csillagokat lehozza nekem egy pasi az égről. Kegyetlen és a borzasztó és nem azért lett vége, hogy nem jövünk ki egymással, hanem mert távkapcsolat volt és már nem tudtunk egymáshoz menni egy két probléma miatt, szóval ütősen esett a dolog, amikor elkellett tőle úgy "válni", hogy tudtam, hogy jól megvoltunk és nem is veszekedtünk...
2011. aug. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Külföldön van, több mint 6700 km-re tőlem. A repülőjegy iszonyat drága, több, mint 150 ezer a legolcsóbb, ez sajnos sehogyan sem fér bele egyikőnknek sem. :(
2011. aug. 11. 21:45
 7/8 anonim ***** válasza:

Én éltem távkapcsolatban. Nekem nem esett nehezemre. Bár hozzá kell tennem, hogy nehéz volt, amikor kellett volna és nem volt mellettem. (sem fizikailag, sem pedig lelkileg)


Mostanra egyetértek azzal, hogy a távkapcsolat nem kapcsolat.

Valaki egyszer azt mondta, hogy 30km feletti távolság esetén nem beszélhetünk kapcsolatról.

(igen van autó, vonat, busz és el lehet menni)

2011. aug. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
6700 kilométer? Atyaisten! Építő jellegű választ nem tudok adni, de kitartás!!
2011. aug. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!