Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, ha meztelenül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, ha meztelenül szaladgálok az utcán este, olyan szabadnak érzem magam?

Figyelt kérdés
És akik esetleg látnak, ők sem szólnak egy szót sem. 25F
2011. ápr. 20. 01:36
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Azért, mert valószínűleg te egyébként egy gátlásokkal küzdő szorongó típus vagy.
2011. ápr. 20. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Vigyázz nehogy kattanjon a bilincs. Ez sokakat megbotránkoztat, számíthatsz arra hogy rád hívnak egy rendőrt...
2011. ápr. 20. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
a nudista strand tényleg jó ötlet,ott úgy rohangálsz,ahogy akarsz,és nem is vagy egyedül:)
2011. ápr. 20. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
de most komcsi, menj nudi strandra, van egy vagon nálunk is, én is voltam ... és nem is rossz, ott még meztelenül focizhatsz is!
2011. ápr. 20. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
"Hegi" te vagy az ??? :D:D
2011. ápr. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Szereted, ha lobog a dákó?
2011. ápr. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Mert beteg vagy. Engem konkrétan megbotránkoztatna a dolog, mert én nem vágyom arra, hogy vadidegen emberek meztelenül rohangáljanak előttem. 25 éves felnőtt férfi bazz...

Bár van egy olyan megérzésem, hogy ez a kérdés kamu:D

19/L

2011. ápr. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Szerintem meg /19L/ tök igaza van a kérdezõnek és nagyon jó meztelenül mászkálni, ha nincs a család itthon én is szoktam úgy. Pl:. kaját készítek meztelenül, vagy úgyanúgy csinálom a dolgaim, mint ruhában. A legfelszabadítóbb érzések közé tartozik a meztelenség, csak már annyira bele van ívódva a társadalomba a ruhában járás, hogy nagyon sokan elítélik. Pedig, gondoljatok csak vissza, hogy jövünk a világra. :)
2011. ápr. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

13:05

Azzal semmi baj, ha valaki a lakásában vagy a házában meztelenül mászkál, ez mindenkinek szíve joga. De nekem, vagy pl. a 10 éves húgomnak hadd ne kelljen már úgy kimennem az utcára, hogy meztelen emberekkel kelljen találkoznom:)

19/L

2011. ápr. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Hegedűs Norbert te vagy az? xD


Am. én egy puszta kellős közepén lakom ahol az ember azt csinál amit akar senki se látja vagy ha látják is nem szólhatnak érte semmit, de én még se csinálok ilyeneket. Am. neked itt lenne a helyed ezen a helyen xD Sőt még itt van erdő is, csak egy banánt kéne neked adni és akár ugrálhatnál a fákon, mint egy majom OMG LooL xD

2011. ápr. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!