Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A kis és nagy szeméremajkaim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kis és nagy szeméremajkaim között gyakran egy fehér "anyag" van, mi lehet ez?

Figyelt kérdés

kezdő vagyok a témában,és nem tudom mi lehet. mielőtt valaki belekötne minden nap fürdök,tisztálkodom.mi ez az "anyag" és mivel lehetne mielőtt megszabadulni tőle?

Előre köszönöm a normális válaszokat

14/L


2011. ápr. 20. 10:38
 1/8 anonim ***** válasza:
5%

Valószínűleg candida gomba, és nőgyógyász tud segíteni abban, hogy megszabadulj tőle.

A házi, patikában kapható vacakokkal ne próbálkozz, általában így gondoskodik sok nő arról, hogy egy életen át újra és újra visszatérjen.


A megelőzésre (legközelebb) pamut bugyi, műszál és tanga szigorú kerülése, a borotválgatást, főleg szappannal, meg jól gondold meg, mert az is árt.

2011. ápr. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Jobb ha ezzel orvoshoz mész! A puncid nem viszket?
2011. ápr. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Dehogy is! Ez egy kis saját váladék, ami mintegy "bekrémezi" a külső nemi szerveket. Ez minden nap újra termelődik. Este szépen lemosod. Amíg fehér és szagtalan, addig ez teljesen természetes. Eddig kicsi voltál, azért nem volt. Ahogy kezdessz nővé érni, úgy jelenik meg. Öregasszony korodban aztán szárazabb lehet megint...de lehet hormonpótlással segíteni majd :)

"A kisajkak belső oldalán (ezek az úgynevezett Bartholin-mirigyek)...... váladékot termelnek"

2011. ápr. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
egyáltalán nem viszket, se milyen elváltozás,kipirosodás nincs
2011. ápr. 20. 10:52
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha a rendszerváltás előtt készültél volna, akkor arra tippelnék, hogy kilóg az azbeszt szigetelés a kettő között.


De amúgy kérd meg anyudat, hogy látogassátok meg a nőgyógyászt.

2011. ápr. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez szerintem normális,ha nem viszket és nem furcsa az illata.Úgy lehet tőle megszabadulni,hogy egyszerűen lemosod.
2011. ápr. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha nem viszket, nem fáj, nem büdös, nem zöldes-túrós gusztustalan állagú és már régóta ott van, nem egyik napról a másikra jelent meg akkor nincs semmi bajod, a hüvelynek van természetes váladéka, a ciklustól függően vagy nyúlósabb-átlátszóbb, vagy fehérebb-krémesebb.

Megszabadulni nemigen lehet tőle, az se jó ha valaki full száraz alul.

(a tisztasági betéteket is valaki nyilván ezért találta fel, frissesség egész nap=véletlenül se legyen nedves a bugyi)

2011. ápr. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
4x voltam nogyogyasznal es borgyogyasznal, azt mondtak ez teljesen normalis, nincs ok aggodalomra. Nekem is pontosan ezek a tunetek, es nekem is kb. 14 koromban kezdodott. Ha rendesen tisztalkodsz semmi gond nincs:)
2011. ápr. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!