Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ma együtt voltunk a barátnőmme...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma együtt voltunk a barátnőmmel. Mikor végeztünk, a sumi teljesen rajtam, nem is szakadt ki, mert utolag megnéztük, mégis fehér nyúlánkos anyag volt a gumi külsején. Természetesen megijedtünk, hogy mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Nem ondó tulajdonságú volt, kicsivel szilárdabb, de mégis fehér, pedig a gumi nem szakadt ki, akárhogy néztük, a szaga sem volt ondó szagú. Mégis féljünk most, és esemény utánit vegyünk, mert 100 % ig nem tudtunk megnyugodni, mert mégis mi más lehet az a valami, mert a barátnőm ha nedves, annak nincs szine, meg nincs is szilárd tulajdonsága. Ő szerint ez belőle jött, de eddig még nem volt ilyen. Mit tanácsoltok?
2011. febr. 13. 16:43
 1/7 A kérdező kommentje:
suni helyett természetesen gumit akartam irni.
2011. febr. 13. 16:43
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A barátnőd nedve volt. Az enyém is olyan.

Ne csináljatok semmit, csak nyugodjatok meg. Ha nem szakadt ki, akkor nem lesz terhes. Eszetekbe ne jusson tabit venni!

2011. febr. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
55%
Talán ha éretlenek és buták vagytok, nem kéne szexelni.
2011. febr. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Vagy peteérése volt, vagy fel van kicsit fázva. Vagy amúgy is nagyon felizgult. Ne aggódjatok, nem lesz gond. Ha még ez lett volna az első eset, akkor megérteném, hogy aggódtok, de már tapasztaltabbak vagytok, szóval ne ijedjetek meg ilyenek miatt. ÉS tablettát semmiképp ne szedjetek.
2011. febr. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
szerinted miért vagyunk éretlenek és buták ?
2011. febr. 13. 17:14
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne aggódjatok! Velünk is volt már ilyen 1 hónapja! Megnéztük, felfújtuk a gumit, és mégsem volt kiszakadva... mi is megijedtünk amúgy. Ezért arra gondoltukn hogy talán kifolyt a sperma... de az sem lehetett, mert nem volt fehér nedv a végén. És ez kb a ciklusom közepén volt, akkor van a legnagyobb esély a teherbeesésre. És képzeld el... megjött. Mensi után csináltam terhességi tesztet, és nem volt gond. Azóta is volt 1-2x, nem tudni miért.. :) Pedig eddig nekem is normális, színtelen volt.. most meg fehéres, ondószerű... :)
2011. febr. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mert a barátnőd más faxával szopta
2021. jan. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!