Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiúbarátomnak szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúbarátomnak szerintetek bejöhetek? :O

Figyelt kérdés
Általában minden kis aranyosabb,flörtölősebb megnyilvánulását poénnak,viccelésnek veszek,de belegondoltam,hogy mi van ha komolyan gondolja csak én nem veszem észre és azért nem mondja el mert azt hiszi,hogy nekem ő nem jönne be? Meg amikor a lányokról kérdezem,mindig kikerüli a választ vagy nem mond rá semmit.Csak nem merek erről beszélni vele.:/Szerintetek van esély többre köztünk?
2011. ápr. 20. 15:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Próbáld meg komolyabbra venni. Mindjárt kiderül. De lehet, hogy kicsit mulya. Akkor bátorítsd.
2011. ápr. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Vágj bele, az esély megvan, kérdés, mi sül ki belőle...


Sokan szoktak ezeket a dolgokat viccesen előadni, és közben teljesen komolyan gondolják, csak sokan erre későn jönnek rá, hogy


"mindig is ott volt a szemük előtt akit kerestek"

2011. ápr. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.Azt hiszem igazatok van.:)
2011. ápr. 20. 15:59
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem jó esélyeid vannak.
2011. ápr. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Velem is pont ez van...nem tudom eldönteni,h viccel v komolyan gondolja, a fotómat dicséri; azt mondta ha itt lenne velem milyen más lenne; hogy szedne fel...stb. Csak az a különbség,h van bnője és ez nagyon összezavar, mert közös ismerősünk haverja, teljesen megbízok benne,sosem verne át,de most abszolút nem értem,h mit akar tőlem. :S Szóval teljesen megértelek!
2011. ápr. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát igen,köszönöm egyébként.:) És ez tényleg nehéz.És szinte minden nap beszélünk,és mindig találkozni,beszélni akar velem. És ez megy már azóta,amióta ismerjük egymást.Azóta két barátnője is volt.Egy év alatt több időszakunk volt,amikor ismerkedtünk,amikor haverkodtunk,amikor szinte legjobb barátok voltunk,amikor testvérként tekintett rám,volt,hogy szinte heteken keresztül csak flörtölgettünk,s volt egy szünet is.Sosem értettem igazán,mert sose beszélt nekem,arról,hogy ki tetszik neki vagy egyáltalán én tetszek e neki.De nem is merem kérdezni mert nem tudom,hogy ő mire vélné.És én eddig úgy voltam,hogy á biztosan csak poénkodik mert hát most miért ne? De egyik ismerősöm hasonló helyzetben volt és kiderült,hogy a fiú szerelmes belé.Ez kicsit elindította nálam a dolgokat.Csak az a kérdés,hogy ő hogy érez.:S És ilyenkor az a baj,hogy bárhogy csavarom a dolgokat,bárhogy gondolkodok és próbálok a szavai mögé látni egyszerűen nem tudom kivenni.:O Amikor találkozunk akkor nem néz a szemembe,alig szól hozzám.:O Nem tudom,pedig képesek vagyunk órákat is beszélni de...:S Tényleg szerintem a fiú-lány közötti barátság a legnehezebb dolog.:S
2011. ápr. 20. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!