Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 16 éves fiúnak mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 16 éves fiúnak mennyire számít a külső? Szerintetek bejöhetek neki?

Figyelt kérdés

Formás vagyok de van rajtam felesleg(vékonyabb derekam,de husis a combom meg van kis hasam karom)168/67 vagyok és 17 éves.Szóval van rajtam mit fogni,de azért nem mondanám azt,hogy a húú de kövérek csoportjába tartozom.


Van egy srác és ha a közelében vagyok folyton néz.Sokszor keresi a szemkontaktust és volt rá példa h köszönt vagy előre engedett az ajtón(mondjuk én nem köszöntem vissza úgy meglepődtem:S)

Azt hittem tetszhetek neki,ezért h kis bátorítást adjak bejelöltem az egyik közösségi oldalon,hátha felvesz msnre.Visszajelölt,de nem vett fel.


És akkor arra gondoltam,hogy lehet,hogy nem is tetszek neki.lehet,hogy aztgondolja h "ittvan egy dagadt csaj aki folyton néz,tuti bejövök neki".


Mert ugye a fiúk később érnek,és lehet h ebben a korban csak a tökéletességre figyelnek,nem?Vagy az is lehet h csak más típusú lányokra buknak,nem?


És a héten mikor kint voltam a folyosón a suliban akkor először csak a barátját láttam aki ott állt az osztályuk előtt,majd elfordultam és 1 percre rá mikor odanéztem,már ő is kint volt és felém nézett.


De lehet,hogy csak röhögni jött ki,hogy mekkora lúzer vagyok,h azthiszem összejöhetek vele.


2010. máj. 29. 20:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem érnek később a fiúk. A külsődet pedig nem lehet így leírni. Küldj egy képet emailban, megmondom hogy van-e esélyed nála. :D
2010. máj. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen gondolkodást fogom sose megérteni.

"De lehet,hogy csak röhögni jött ki,hogy mekkora lúzer vagyok,h azthiszem összejöhetek vele."

Azért elég nagy taplónak kell lenni ehhez.

2010. máj. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Manócska'90 ***** válasza:
100%

Szerintem tetszel Neki. Csak lehet félénk és nem mer lépni. Mi lenne, ha Te lépnél először. De ne msn-re vedd fel, az olyan imperszonális. Inkább menj oda Hozzá vagy ha túl félénk vagy, küldd oda a legjobb barátnődet.


(Pont ennyi idős voltam, amikor megtetszett egy srác és elhatároztam, hogy megszerzem. Tetszettem Neki én is, tudtam, de nem mert lépni viszont én sem mertem, mert 2 évvel felettem járt. Úgyhogy a barátnőm legnagyobb örömében odament hozzá. Végül összejöttünk, de egy lúzer volt, így utólag azt mondom kár volt kezdeni vele, mert egy papucs alak volt - még az első randira is nekem kellett elhívni, pedig azért azt már megtehette volna, na mindegy.)


Egyébként meg ha olyan tapló lenne, hogy csak Rajtad röhögni jön ki, akkor a képedbe is röhögne, hidd el.


(20/L és bocs az offért)

2010. máj. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
64%

kedves első. gondolom fiú vagy.:D bizonyított tény, h a fiúk 2-3 évvel később érnek, de semmi gond.:D


szóval kérdező.(: szerintem tetszel neki.:D lehet h félénk, vedd fel msn-re te.(; aztán majd lesz valami.:D

2010. máj. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk a meszesvödörnek is van formája. Ha nagy cickód van az fél siker. Azért az se mindegy hogy zombi vagy Barbie arcod van.
2010. máj. 30. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nincs nagy cicim,mivel B-s a kosárméretem.


Az arcomat mindenki dícséri,vagyis jobban mondva a szemeimet.De nincsen sem nagy orrom,sem nagy állam.A szám sem nagy és a fogaim is rendben vannak mind egyforma és fehér.

2010. máj. 30. 09:40
 7/8 anonim válasza:

Én azt mondom, hogy probálj meg vele beszélgetni. Ha személyesen nem is mersz, vedd fel őt msn-re és dumáljatok ott. És msn-en a dumából észre lehet venni, hogy tteszel neki vagy nem. Ha igen beszélj vele egy találkát aztán ott már minden csak rajtad mulik.


Amugy jól nézhetsz ki az alapján amit ítál magadról^^

16/F

2010. máj. 31. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
mostmár mind1...kiderült h van pár napja bnője..:(:(
2010. jún. 2. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!