Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt eddig a legértelmetlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Habibi kérdése:

Mi volt eddig a legértelmetlenebb dolog, amit a párodtól kaptál vagy amit te adtál neki?

Figyelt kérdés

ma benéztem fiútesóm szobájába, és a tekintetem a polcra tévedt, amin a barátnőjétől kapott dolgokat tartja. Volt ott minden, de mind annyira felesleges: gyertyatartók (olyan nagyon csicsás és díszes és fiúnak!!!), bögrék (katicabogár mintával!!), gyertyák, plüss macikák, kulcstartók, szobrok, mesefigurás párnák.... És még rám mondják egyesek , hogy nyálas vagyok!! Én még sose vettem ilyen butaságokat a páromnak, talán az egyetlen porfogó, amit adtam neki, az egy saját festményem volt.

Ti milyen "hasznos és nagyon értelmes" ajándékkal leptétek meg a párotokat?Vagy mit ne adjon nektek soha senki ajándékba?

köszi előre is a válaszokat!


2011. ápr. 20. 18:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Egy fadoboz, volt barátnőm adta. Ki sem lehet nyitni, szóval inkább egy üreges fa téglatest.


21f

2011. ápr. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 napietus ***** válasza:
egy széles arany nyaklánc :) kedves férjem azt hitte, azért nem hordom a nyakláncaimat, mert azok nem tetszenek nekem, és vett nekem egyet, ami szerinte szebb. pedig igazából azért nem hordom, mert akkor nem tudom megállni, hogy babráljam, és ez zavar. azóta is megvan, majd egyszer odaadom a lányomnak. mindig nevet, ha ez szóba kerül, hogy ennyire nem ismerte a saját feleségét :)
2011. ápr. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Na ez most jó kérdés. Talán a plüss, főleg, hogy kiskoromban kaptam annyit, hogy már nem hiányzott még egy.

Egyszer vett a párom babydoll-t, na azt enyhén szólva be is nézte, mert nem volt jó rám, még jó, hogy kicserélték.

Szerintem Én nem adtam neki olyat aminek ne venné hasznát.

2011. ápr. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen
2011. ápr. 20. 18:58
 5/7 anonim válasza:
100%
Az egy kilométeróra volt :/ Azóta is megy a nevetés, ha ránézünk a polcon.
2011. ápr. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
fa meg szalmaszobrok(mókusok) -.-' összetörtek azótamár.
2011. ápr. 23. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én sosem kaptam értelmetlen dolgot egyik barátomtól sem. Ismerték az ízlésem.
2022. szept. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!