Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a kedvenc apró tárgyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a kedvenc apró tárgyi ajándékod, amit a párodtól kaptál?

Figyelt kérdés
Nekem van egy kedves kis szívecskés plüssöm, ránézve mindig a párom jut eszembe! És neked micsoda? Kaptál már ilyet? Vagy esetleg te adtad át neki?
2011. jún. 6. 22:33
 1/4 anonim ***** válasza:

van egy egyforma kulcstartónk

15 forintért vettem pár éve,pici,műanyag szivecske

elég kopott szegény,rendszeresen ragasztani kell az akasztóját,de ragaszkodunk hozzá:)


amit még szeretek,az egy fából készült cica,itt ül a monitoromon

(rengeteg dolgot vettünk egymásnak az évek folyamán,de ehhez ragaszkodom)

2011. jún. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

fehér papírból hajtogatott daru.


Mindig az jut róla eszembe, hogy hogyan kaptam.

2011. jún. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az egyik pulcsija. Hetekig őrizgettem, nehogy kiszálljon belőle a barátom illata, de hát ez ellen sajnos nem lehet tenni. De a mai napig azzal alszok és ölelgetem, mint egy alvósmacit.
2011. jún. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is megkaptam az egyik pulcsiját :) távkapcsolatban élünk, és minden éjjel azt a pulcsit ölelgetem, "szinte" olyan, mintha vele aludnék :$

A másik dolog, amit imádok, az egy kb. 5 centi magas plüss sárga "izé". Meghatározhatatlan fajú állatka, leginkább egy kutyára hasonlít... de én imádom^^

2011. jún. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!