Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem rá a barátnömet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem rá a barátnömet, hogy orálisan elégitsen ki?

Figyelt kérdés
Én már elég sokszor elégitettem ki a nyelvemmel, de ö még nem engem, szóval ezt elég ciki csak úgy megkérdezni, mit tegyek?
2011. ápr. 21. 08:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mond el neki, hogy te erre vágysz, erre még mindig mondhatja, hogy ő ilyet nem csinál, akkor legalább tudod, hogy esélyed sincs, viszont azt ne várd hogy kiolvassa a fejedből. Én mindig megkérdezem mit szeretne, mi az álma, stb és én is elmondom miket szeretek az ágyban :)
2011. ápr. 21. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Miért, itt is simán megkérdezted, és nem volt ciki.


Sehogy se tudod rávenni, ha ő ezt nem akarja.

Amíg a Szo.pj le! egy káromkodás, egy megalázásra utal, addig biza sokan fogják megalázónak érezni ezt a műveletet.

Lehet, hogy azt nem akarja, hogy a szájába élvezz.

Ebben az esetben segíthet, ha gumi van rajtad, vagy ha csak előjátéknak szeretnéd, és mielőtt elmész, szólsz, és abbahagyhatja.


Ez azért nem "adok-kapok" dolog, bármennyire is kellemetlen neked, mert sok lány csak csiklóorgazmussal rendelkezik, ha csak "megfarkalod", akkor nem fog elmenni, míg te akkor is kielégülsz, ha ő nem fog téged soha orálisan kielégíteni. Ezzel ellentétben neki valószínűleg ez az egyetlen mód, hogy elélvezzen.


A szerelemben a szex legyen valami önzetlen, arra irányuló dolog, hogy a másiknak minél nagyobb élvezetet okozz!!

A maszturbáció meg szóljon arról, hogy saját magadnak legyen minél nagyobb az élvezet.


Türelem, türelem és türelem, ha tudja, hogy te szeretnéd, de nem erőlteted, és nem ragaszkodsz, hogy a szájában menj el, előbb-utóbb meg fogja tenni.

Ha ezt nem tudod kivárni, akkor (bocs) keress egy olyan "sz.pós k.vát", aki egy este két-három srácot is lepippant egy h.gyszagú diszkó WC-ben, neki ez nem okoz nehézséget. :P

2011. ápr. 21. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
de ez nem úgy kéne müködjön , hogy ha én öt kinyalom , akkor ö is engem kéne kényeztessen odalenn a nyelvével, nem igy fair?
2011. ápr. 21. 08:49
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem nem így fair. Az előző jól mondta, a nők többsége csak így élvez el és abban is igaza van hogy a szex nem adok-kapok, a szex az csak adok. Ha azért nyalod ki, hogy neked jó legyen, akkor ne is nyald ki. A férjem imádja csinálni és sose várja el hogy én is orálisan kielégítsem ettől függetlenül én is szeretem csinálni ezért van olyan esett, mikor csak én teszem meg neki és nem érzem szarul magam, hogy jaj nem bukott ő is le a lábam közé... nekem csak az számít, hogy az ágyban NEKI jó legyen, ez okoz nekem örömet, mivel ő is csak engem figyel, hogy nekem jó legyen általában mindkettőnknek nagyon jó.

24/l

2011. ápr. 21. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Gratianon válasza:

A lányoknak igaza van mindenképp! Ne rőltesd mert mégúgysem fog menni! Ha meg azért "nyalod ki", hogy utánna jól lepippantson akkor ne is csináld! Az orális sexnél mindenképpen a bizalom és a saját akarat a legfontosabb!!!

A másik dolog....az, hogy orálisan elégít ki az nem feltétlenül jelenti azt, hogy a szájába kell élvezni....az én barátnőm...vele már 2 éve vagyunk együtt....eljutott odáig, hogy saját magától kezdte a dolgot...nem hagyott kiszállni...és azóta ha kedve van akkor csinálja...! De viszont szerintem a kölcsönösség is hozzátartozik a dologhoz....de "türelem" :))


23/F

2011. ápr. 21. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Csak egy ilyen lánnyal volt eddig dolgom. Majd 2 hónap után elegem lett az egészből és megmondtam neki, hogy nem kötelező csinálnia, de mivel én igénylem a témát, elhúzok egy kurv4hoz.

Ott is hagyott egyből XD

De mind1, lett másik. : )

2011. ápr. 21. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én mindig is úgy vagyok vele, hogy ez alap, hogy a számba vegyem.. De vezesd rá óvatosan, hogy azt akarod, hogy lecopjon..
2020. jún. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!