Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, érdemes lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, érdemes lehet felvenni a kapcsolatot egy ovis csoporttárssal?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, oviba csoporttársak voltunk, bár nem igazán emlékszek rá, vagy közös élményre. Nagyon megváltozott, a múltkor találkoztam vele, alig ismertem meg, csak gondolkoztam, hogy honnan lehet ilyen ismerős:D

Mióta elballagtunk az oviból nem is találkoztunk csak a múltkor (vagy csak nem ismertük meg egymást:D).

Én szívesen megismerném, szimpatikus srác, talán el tudnám képzelni, hogy kialakuljon köztünk valami. Ha most azt mondom, hogy facebookon az ismerősöm, szerintem sokan a hajatokat tépitek már:D (tényleg az ismerősöm facebookon).


A kérdésem annyi, hogy szerintetek érdemes lenne felvenni vele a kapcsolatot? És ha igen, hogyan tegyem??:D

15/L


2011. ápr. 21. 13:41
 1/5 anonim ***** válasza:
irj neki fészen xd
2011. ápr. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Erre már gondoltam én is, de mégis mit írjak neki?!
2011. ápr. 21. 13:43
 3/5 anonim ***** válasza:
hát nemtom xd kérdezd meg töle h emlékszik e rád,aztán innentől ugyis jönnek a témák:D
2011. ápr. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

szerintem írj rá cseten,valami humoros szöveget...

mondjuk ilyesmit: emlékszel még a nagy mellű kriszti nénire? ha veszi a lapot,az jó... vagy ha nem vagy ilyesmi humorú,akkor csak valami olyasmit írj neki,hogy melyik suliba jársz,vagy valami.. szóval érted,érdeklődj az életéről,hogy hogyan alakult:) aztán majd jönnek a témák maguktól :))

2011. ápr. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, szerintem ezt megpróbálom majd! Hátha jóba leszünk, érdekes módon rá egyáltalán nem emlékszek, pedig szinte az összes csoporttársammal van élményem, vele valahogy nincs, vagyis nem emlékszek rá:D
2011. ápr. 22. 16:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!