Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon fáj. Vélemények?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon fáj. Vélemények?

Figyelt kérdés

a bal petefészkem havi bajkor annyira begörcsöl, hogy megmozdulni se bírok és ilyen bőrszövet szerű dolog szokott belőlem kijönni. amikor nincs meg akkor is begörcsöl néha.

szerintetek mi lehet a bajom?

(röntgenre megyek majd)


2011. ápr. 21. 20:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Ismerősömnek az volt a baja, hogy túl hosszú volt a vakbele és odapofátlankodott. És az bizgette, és azért fájt neki. Lehet ez is, de ki tudja.
2011. ápr. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%
Szia! Belőlem is ilyen darabok szoktak jönni, az ugyanúgy a méhnyálkahártya, csak sűrűbb, nem oldódik fel annyira, semmi baj nincs vele. Ilyenkor pedig általában nem a petefészked fáj, hanem a méhed valamelyik része, mozgásban van, dobálja lefelé magáról a hártyát, ami kijön. Én vittem régen ilyen trutyit dokihoz, mert azt hittem, terhes voltam és elvetéltem, mikor először ilyenek jöttek ki belőled. Megvizsgálta, megnyugtatott, azt mondta, vannak ilyen típusú nők. Aztán amikor rendszeressé vált ez a darabos vérzés, megnyugodtam. Csaknem vetélhetek el minden egyes hónapban...... És nem röntgenre kéne menni, hanem ultrahangra. Nem ugyanaz.
2011. júl. 6. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
belőlem*
2011. júl. 6. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem is ugyanilyen erős görcseim voltam, meg a szünet közepén jöttek még. Megvizsgált doki nincs bajom, van aki jobban szenved van aki meg se érzi. Fél éve fogamzásgátlót szedek azóta alig érzek fájásokat alatta.


22L

2011. júl. 7. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
AZ a darabos valami, az a leváló méhnyálkahártya, ami mindenkinek van, csak max eddig nem vetted észre. A vakbeled meg jobb oldalon van, az nem csinál a bal oldalon semmit neked. De a saját megnyugtatásodra jobb ha utána jársz a dolognak.
2011. júl. 7. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!