Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nyomulasnak szamit?

Figyelt kérdés

Elmondtam egy sracnak, hogy tetszik, utana bejeloltem facebookon, rakerdeztem egyszer, hogy miert viselkedett igy velem, majd 2x beirtam MSNen, de nem fogadott el.

18/L


2011. ápr. 21. 22:25
 1/5 anonim ***** válasza:

IGEN! Plane, ha o ezek kozben semmire sem reagalt, akkor rad nezve ez nagyon ego.

26/N

2011. ápr. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Facebookon elfogadott; de tobb semmi; amugy amikor rairtam, csak azt kerdeztem meg, hogy miert meselte el a baratjanak, hogy mi mondtam neki.
2011. ápr. 21. 22:28
 3/5 anonim ***** válasza:
Azért hogy jól kiröhögjenek :DD
2011. ápr. 22. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Vagy mert megosztja a legjobb barátjával a vele történő dolgokat, hogy beszélgethessen róla valakivel és tanácsokat kérhessen.

Neked nincs legjobb barátnőd?

2011. ápr. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De van, es igen en is megosztom vele, de utana nem vagyok bunko a sraccal...
2011. ápr. 22. 11:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!