Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek lehet hinni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet hinni ezeknek a testbeszédes "jeleknek"?

Figyelt kérdés
Csak, mert van egy srác aki, ha többen vagyunk és mesél vmit közben végig rám néz. Bnőm szerint ez azt jelenti tetszem neki és fel akarja kelteni a figyelmemet. Ti mennyire hiszitek el ezeket a dolgokat?
2011. ápr. 21. 22:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezt a jelet könnyen meg lehet játszani.
2011. ápr. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Pfú, én is így gondoltam régebben, és kisűlt, hogy korántsem jövök be neki..:S
2011. ápr. 21. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet h nem akar körbe-körbe nézelődni, és te vagy a domináns személy számára. Amúgy a kommunikációnk 70-80% testbeszédből áll.
2011. ápr. 22. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
mik azok a jelek amik biztosan azt mutatják,hogy tetszem neki?engem is érdekelne!
2011. ápr. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt valahogy kétlem. Én mindig csak azokra nézek rá folyamatosan,akik nem tetszenek,mert aki tetszik,arra nem nagyon merek rá nézni,csak elég ritkán. Remélem érted mire gondolok... :D

+ Lehet ,hogy inkább egy úgymond ,,nyugalmi pont" vagy neki,egyszerűen csak sugárzik belőled vmi amitől ha rád néz megnyugszik ,vagy is inkább ilyen jó érzése támad.Nekem is sokszor van ilyen,nem is nagyon tudnám megfogalmazni,csak ha pl kiállok beszélni,mindig van 1 vki akit szinte végig nézek,csak mert árad belőle vmi,amitől olyan kellemes/nyugodt érzetem magam,és ez egyáltalán nem az a ,,tetszik érzés". Bocsi hül.yén fogalmaztam meg,de másképpen nem bírom neked elmagyarázni,azért remélem így is érthető voltam.Ha nem,elnézést kérek. (:

2011. ápr. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy ne abból állapítsd meg,hogy tetszel neki,hogy rád néz,hanem magát a tekintetét figyeld,AHOGYAN rád néz,hidd el abból minden átjön,ha tetszel neki azt úgy is megérzed már abból,ahogyan rád tekint. (:

Utolsó voltam. :P

2011. ápr. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
tehát ha mikor rám néz átfut rajtam egy őrült szenvedély érzés,akkor ez belőle árad?és én is érzem?mert már néha ugy érzem megőrülök annyira az egész mindenem átjárja ez az érzés!
2011. ápr. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!