Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jeleknek lehet hinni, ha azok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jeleknek lehet hinni, ha azok maguktól jönnek és minden az exemre emlékeztet?

Figyelt kérdés
Sziasztok..fura dolgok történek velem... Szakitott velem a barátnőm de olyan dolgokat tapasztalok amik rá emlékeztetnek... Látok olyan dolgokat amiket eddig még nem láttam,megismerkedtem egy lánnyal ugy hivjak mint őt...akkor született mint az exem...és minden rá emlékeztet.... Valaki segíthetne,mert kezdek kétségbe esni...A sors vetiti elém a képeket..és valhogy azt akarja hogy ne felejtsem el őt...
2010. szept. 21. 20:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

A sors azt akarja , hogy küzdj meg a problémákkal, hogy tedd magad túl rajta, és légy erős!


De lehet hogy ezek paranormális tevékenységek, de lényegm, hogy ne őt lásd benne mert az a jelenlegi b.nődnek sem fog jólesni ha ezt elkezdi érezni, nincs 2 egyforma ember.

2010. szept. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ja de ezek maguktól jönnek és minden egyes jel csak rá emlékeztet... Most nem tudok róla semmit sem mert a világ másik felén van.. De őszinten szolva ilyet még nem éreztem nem tudtam és nem is tapasztaltam... Nem tudom mi van velem... Van mikor pár nap minden ok,de van ugy hogy a számok,a zene és minden egyes pont rá emlékeztet és ugy erzem a sors játszik velem...
2010. szept. 21. 20:45
 3/13 anonim ***** válasza:
Hát kicsit furi, az biztos. De ne feledd, csak azokat a dolgokat tekinti az ember "jeleknek", amiket annak is AKAR látni!
2010. szept. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Én nem akarok semmit sem annak látni.. De komolyan mondom hogy ezek maguktól jönnek... Pl megyek az utcán látok egy kutyát és olyan kutyát látok amilyen neki van.. Vagy bekapcsolom a rádiót és a kedvenc számunk szolal meg.. Vagy van olyan hogy megyek autoval... 10000 auto rendszám van,de épp olyan auto van előttem amilyen neki van.. Vagy hogy most megismertem egy lányt.. 100000 lány név van..de most ez az egyetlen amit megéreztem..megismertem és sok olyan tulajdonság van benne ami az exemben is.. Menjek el orvoshoz,???
2010. szept. 21. 20:48
 5/13 anonim ***** válasza:
Mikor valamit abba akarsz hagyni, el akarsz felejteni, mindig jönnek a jelek.... ez így volt így van és így is lesz mindig, hacsak a lány nem keres meg rövid időn belül, hagyd, és ne törődj ezekkel, azért is lépj túl rajta.
2010. szept. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
De ha egyszerüen minden csak rá emlékeztet... ÉS minden egyes nap rá gondolok.... 1 és fél hónapja vagyunk külön a világ másik felén van... De érzem tudom hogy velem van... Ha valakinek ezt elmondom azt mondanák hogy hülye vagyok,és ne is törődjek vele.. De ennyi véletlen már nem lehet.....
2010. szept. 21. 21:00
 7/13 A kérdező kommentje:
Kinnt van a tengeren túlon 3 hónap is itthon van.. Azt mondta ha hazajön megkeres.. Nos nem tudom mit higyjek.. De csak azt tudom mondani hogy szeretem...
2010. szept. 21. 21:01
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem meg a világon semmi furcsa nincsen benne. Az emberi elme már csak ilyen. A sorsban meg a jelekben egyébként nem hiszek. :)
2010. szept. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
És az én helyzetemben mit tennétek ,.. Mert akármire gondolok csak ő jut az eszembe,akármit érzek azt érzem napról napra hogy egyre jobban szeretem..Zenét hallgatok és megdobban a szívem... 22 éves férfi vagyok de ilyet az életben nem tapasztaltam....
2010. szept. 22. 10:17
 10/13 anonim ***** válasza:
Ne állj ellen az érzéseidnek.
2010. szept. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!