Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiúkat zavarja az, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúkat zavarja az, ha egy lány úgymond ˝csajos módon˝ táplálkozik?

Figyelt kérdés
Értem ezalatt azt,hogy müzlit,joghurtot eszik,de nem feltétlenül táplálkozásorientált.Vagy jobban szeretik azt,ha egy lány azért a pörköltet meg a pacalt is megeszi? :D
2011. ápr. 22. 12:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
60%
Nekem mindegy, hogy mit eszik egy lány, csak duci ne legyen.
2011. ápr. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem tök mindegy. Az meg csak előny, ha nem vagy dagadt.
2011. ápr. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
60%
Nekem inkább imponál, ha egy lány nem csülköspacalt nyomat, hanem fitt kajákat. EZ jó tulajdonság.
2011. ápr. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
49%
Családi kapcsolatok...
2011. ápr. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Szerintem ez attól függ, ki mit lát otthon. A barátom örül, hogy bármit jóízűen eszek, és nem "zöldségeken élek". Mikor először voltam náluk családi ebéden, mindenki agyondicsért, hogy milyen jó végre egy olyan lányt látni, aki jóízűen eszik mindenféle ételből... Úgyhogy ez abszolút egyénfüggő szerintem.

20/L

2011. ápr. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Csajos módon? Tán csak a nők esznek joghurtot és müzlit? Ugggyan kérlek, ne nevettess. Írd inkább a humor kategóriába. Ez kb olyan kérdés, mint egyszer a "lányok nektek bejön, ha egy fiú szereti a rántott húst?"
2011. ápr. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Na igen,azért családi kapcsolatok,mert gondolom jobb esetben ha jársz valakivel,az a családod része ;) De ez relatív,ki hogy érzi :D
2011. ápr. 22. 12:51
 8/13 anonim ***** válasza:
Engem addig nem zavar, míg én ehetek mellette "rendesen", meg nem az a "grammcentrikus": "júj ettől a második kefirtől, már hízott disznó leszek."
2011. ápr. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Alapszabály, hogy mértékkel mindent lehet enni. Szerintem tiszta szánalmas, ha valaki húzza a száját egy jó kajára és picsulva előszedi a joghurtot meg a salátát. Tőlem egyszer odáig meg vissza volt egy (pasi) pincér étteremben, hogy milyen jóízűen megettem a pacalt:)) Oda kell figyelni az étkezésre, még egyszer mondom, hogy bármit lehet enni, csak nem degeszre enni magunkat és kerülni a csokit meg a nassolnivalót és rendszeresen mozogni.
2011. ápr. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én attól szoktam határozottan kiakadni, ha valaki válogat. Az teljesen normális, ha az ember nem szeret egy vagy, két kaját, vagy valamelyik alapanyaggal hadilábon áll, de amikor gyakorlatilag semmit sem eszik, mert ezt nem szeretem, meg azt nem szeretem, az rendesen ki tudja vágni nálam a biztosítékot. Természetesen, ha valaki vegetáriánus, vagy érzékeny valamire, az egész más kérdés.
2011. ápr. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!