Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hölgyek! (20+) Mik egy igazi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! (20+) Mik egy igazi férfi ismérvei?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 22. 14:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Kettőt is tudok:

-szereti a nőket,

-tiszteli a nőket!

2011. ápr. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Rossz kategoria.
2011. ápr. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szerintem minden nőnek másban "merül ki" az igazi férfi. Még az alapvető tulajdonságok, mint őszinteség, hűség sem egyformán fontos. Nekem (29) az számít, hogy kiálljon mellettem, őszinte legyen hozzám, és megadja azt a szabadságot a kapcsolatunkban, amit én is megadok neki. Szeret engem, elfogad maximálisan minden téren, és még a szex is jó :)

Szóval, így vagyok együtt 9 éve egy számomra nagybetűs IGAZI férfival :)

2011. ápr. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Magabiztos, céltudatos, talpraesett, öntudatos.

Mindenképpen domináns.

Kicsit ösztönlény. Vannak indulatai, de ezeket képes kordában tartani.

Kedves, szerető és gondoskodó. Esetenként gyengéd.

2011. ápr. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más az igazi férfi. Szerintem leírhatjuk, hogy ilyen meg olyan, de amikor találkozol az igazival egészen más lesz mint álmodba:-) Minden igazi nőnek meg kell találnia a hozzá illő igazi férfit:-) Nem biztos, hogy az én ideállom illik a Tiédhez:-)
2011. ápr. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

számomra ezek a fontosak:

-tiszteljen

-ő hordja a nadrágot, de ne azért "hódoljak" be neki, mert megver, hanem egész egyszerűen a kisugárzása miatt, hogy "szemmel" meg tudjon nevelni

-vegye észre az igényeimet, szerezzen néha meglepetést

... a külső nekem nem számít

2011. ápr. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Jó teste van, jóképű, gyantáztatja magát minden héten, kozmetikushoz jár, szolizik, és mindig a legújabb divat szerint öltözködik, meg van a nyakában 200 kilós fux.
2011. ápr. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Legyen kedves, intelligens, határozott, becsületes emberséges.

Hűséges. Nem akarjon "dominánskodni" felettem, én nem szeretem az ilyesmit. Ne akarjon uralkodni rajtam, legyen olyan a kapcsolat mint két barátnál, akik segítik és támogatják egymást.

2011. ápr. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Tiszteli a nőket és gyerekeket, sok pénzt keres és keveset van otthon.
2011. ápr. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem egy igazi férfi talpraesett, sokmindenhez ért (gyakorlati dolgokhoz), erős fizikailag és lelkileg is, nem nyafog, önálló, higgadt.


Szerintem ilyen egy igazi férfi :) Hogy nekem milyen pasik jönnek be, az egész más kérdés :P

2011. ápr. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!