Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti mit szólnátok a 23....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti mit szólnátok a 23. szülinapotokra ehhez az ajándékhoz?

Figyelt kérdés
Mindketten a szüleinkkel élünk. Elérném, hogy nálam üres legyen a lakás, áthívnám, és vacsival, tortával várnám. Kapna még egy közös képet rólunk (ez lenne az első) meg a kedvenc italát. Egy éve vagyunk együtt.
2011. ápr. 22. 22:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

nem akarlak megbántani de őszinte leszek. Ez olyan átlagos , nincs benne kreativitás , újdonság , izgalom

ettől még lehet jó, csak mondom

2011. ápr. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Ha mindezt egy tökéletesen bemutatott olimpiai színvonalú ágyakrobatikával koronázzátok meg akkor zsír lesz.
2011. ápr. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
nyílván ágyakrobatikával végződne, ez nem kérdés :)
2011. ápr. 22. 22:47
 4/18 anonim ***** válasza:
videózd le majd oszd meg velünk,utána döntünk jó volt e vagy mit tegyél jövőre
2011. ápr. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
csajoknak ez a foto keretbe a maniajuk. :(
2011. ápr. 22. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Szerintem nem rossz!!!!

De ha tudsz akkor tuningolj rajta még!

tudd meg hogy mik azok a dolgok amiket nagyon szeret!

Abbol ugy is lesz valami ötlet!

Látom,hogy fontos neked az a srác!

Ha eszembe jut valami akkor irok!

2011. ápr. 23. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Szerintem jo ténlegm,de nem ártana még valami....
2011. ápr. 23. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Én ugyan nem csinálok nagy ügyet a születésnapomból, máséból meg főleg nem, de ezektől a csajos dolgoktól - plüssállat, közös kép, ami ráadásul egy bögrén van - a falra tudnék mászni. Ha nem tud olyat adni, aminek hasznát tudnám venni, akkor ne adjon semmit.
2011. ápr. 23. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
2 éve akkori barátnőm meg lepett engem születés napomkor, meg csinálta a kedvenc kajám és a kedvenc zenéimet is berakta (nem disco nem rock) lájtos zene volt. Kaja után be vezetett a szobába és leültetett azt mondta hogy ez a te napod és orálisan kielégített.
2011. ápr. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! A képes véleményekre azért reagálnék: én azt tartom egy kicsit furcsának és nyálasnak, ha a lányok mondjuk egy 1-2 hónapos kapcsolatban lövik el a közös kép ajándékot. De szerintem egy év után, ha tényleg komoly kapcsolat és szeretjük egymást, egy ilyen ajándék talán többet ér, mint mondjuk egy borotválkozó szett, aminek viszont kétség kívül hasznát venné a fiú. De ez az én véleményem, köszönöm a tieteket, jöhetnek még!
2011. ápr. 23. 16:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!