Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti mit szólnátok ahhoz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti mit szólnátok ahhoz, ha a barátnőtök egyik fiú ismerőse kérne engedélyt tőletek, hogy a barátnőddel hagy tegyen egy csajt féltékennyé?

Figyelt kérdés
Semmi csók,max belekarolnak egymásba,de leginkább "olyan félre érthető"beszélgetésre értem.
2011. ápr. 23. 00:34
 1/8 anonim ***** válasza:

az ilyen féltékennyé tevős dolgok csajokra jellemzöek,de amugy szó se rolla h a csajomat ilyenekre "kérjék el"

de valaki megkért h a csajoddal....?ha igen ne is gondolkozz rajta,mond h kopjon le

2011. ápr. 23. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Adnék 5 másodperc előnyt.

Hála az égnek ilyen ismerőseim nincsenek.

2011. ápr. 23. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Pfff jobb ha elfelejti a dolgot keressen másik lányt ne az enyémet karolgassa
2011. ápr. 23. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
hát kajak,megkérdezett egy srác XD nem is válaszoltam neki..
2011. ápr. 23. 00:56
 5/8 anonim ***** válasza:
szerintem a barátnődet se nagyon hagyd tovább haverkodni vele..
2011. ápr. 23. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nem
2011. ápr. 23. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez tényleg inkább a csajokra jellemző.

Először is elküldeném a jó édes anyjába. Miért ennyire szánalmas valaki? Miért nem keres olyan csajt az ismerettségi körében, akinek nincs barátja? Miért az én csajom kell neki?

Lehet, hogy így akarja lenyúlni tőlem. El akarja hitetni, hogy csak azért kell, hogy féltékennyé tegyen egy másik csajt, közben, amikor nem vagyok ott, akkor szépen elkezd mocskolni a hátam mögött és lassan elkezd rámozdulni a csajomra.

Hát egy nagy lóf.szt. Ha ennyire puha p.cs, akkor meg is érdemli, hogy a csaj leszarja, már ha erről van szó.

2011. ápr. 23. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
hát ismerem a csajom baráti körének nagy részét szoval valszeg nemlenne ismeretlen a srác. az meg h igy akarja lenyuni a csajt?hát már nemazért de ha barátnőd ennyiért elhagyna meg igy...akkor nemértem miért vagytok együtt. én ezzel az egész féltékenység dologgal ugy vagyok h persze kell valamennyi egészséges h a csaj érezze h kellesz neki. de ha meg akar csalni akkor megcsal nem kell hozzá az engedélyed vagy h te adj neki lehetőséget ha akarja megteszi ha nem akarja nem teszi meg ehez neked sok közöd nincs. ha ugylátod h a csajod haveri alapon belemenne szerintem nyugodtan engedheted. feltéve ha megbizol benne. ha szerelmesek vagytok akkor mehet az ilyen ha azért a csajod mert jol néz ki és jol áll melelted meghát kefélni is szerettek akkor azért aggodnék.(egyik se elitélendő nemazért mondom csak érted h kiben mennyire lehet megbízni az lejön az ilyenekből)
2011. ápr. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!