Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelenthet a mellből jövő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelenthet a mellből jövő váladék?

Figyelt kérdés
nyomás hatására a jobb mellemből (csak abból) fehéres sárgás váladék jön. nem sok, csak apró csepp. spontán nem, csak nyomásra. az a mellem 1-2 napja fáj is, jobban, mint a bal. a mellfájás nálam gyakori dolog mondjuk. rendesen szedek fogamzásgátlót, már 2 éve, most vagyok félidőben az e havi adagomnál, szóval terhesség valószínűtlen. mi miatt lehet ez? aggódnom kéne?
2011. ápr. 23. 01:27
 1/10 anonim ***** válasza:
én azért mégis csinálnék egy terhességi tesztet a helyedben, ugyan nagyon ritkán, de előfordul terhesség gyógyszer mellett is. a másik ok lehet fertőzés is, menj el orvoshoz mindenképpen!
2011. ápr. 23. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
én úgy tudom, hogy terhesség esetén spontán ürülne, meg akkor mindkettőből. meg még egyszer, 2 éve volt hasonló, akkor még nem szedtem gyógyszert, és akkor pl nagyon megijedtem, hogy esetleg terhes lehetek, de nem volt gond. igen, azt hiszem, orvoshoz kéne menni, csak ugye az ünnepek alatt ez nem lehetséges:\
2011. ápr. 23. 01:38
 3/10 anonim ***** válasza:
dehogynem, ügyelet ünnepek alatt is van. ne játssz az egészségeddel, nézesd meg minél hamarabb!
2011. ápr. 23. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy egy bizonyos hormonális probléma okozhat ilyesmit. Menj el nőgyógyászhoz, valószínűleg csinálnak hormonvizsgálatot, vagy elküld endokrinológushoz. Ne nagyon halogasd!
2011. ápr. 23. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
jogos... rendben van, amint tudok, elmegyek. terhesség miatt aggódok legjobban, nem szeretnék még babát, fiatal vagyok, gyógyszert is ezért szedek.
2011. ápr. 23. 01:51
 6/10 anonim ***** válasza:
Persze, lehet terhesség miatt is, de lehet pajzsmirigy, agyalapi mirigy problémáktól, de a fogamzásgátlótól, vagy más gyógyszerektől, meg egy csomó minden.
2011. ápr. 23. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A húgomnak volt ilyesmi, amikor 8-10 éves körül volt. Én is a kivizsgálást ajánlom.
2011. ápr. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
hmm, és ha elmúlik, akkor is menjek orvoshoz? mert pl tegnap akármennyit ki lehetett így préselni, de ma meg egy csepp volt. a melleim is kevésbé fáj, meg nem is feszül annyira. mondjuk a hormongondokat érdemes kivizsgáltatni, igazatok van.
2011. ápr. 23. 10:32
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen! Mindenképpen érdemes kivizsgáltatni! Tényleg komoly betegség is állhat a háttérben! Nem akarlak ijesztgetni, biztos csak átmeneti hormon ingadozás, vagy a fogamzásgátlód kavart be, de azért ez nem száz százalék!
2011. ápr. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
igen, én is ezért tettem fel a kérdést, mert furának találtam. teljesen olyan, mint az anyatej, csak annál sokkal kisebb mennyiség. meg hát nemrég volt menstruációm, normál mennyiségű volt, gyógyszert rendesen szedem, más tünetem meg nincsen, ami terhességre utalna szerencsére. ezért legenyhébb esetben gondolom hormongondjaim vannak, remélem semmi komolyabb. ünnepek után mindenképp elmegyek. milyen vizsgálatra lehet számítani?
2011. ápr. 23. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!