Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A jövő héten lenne az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A jövő héten lenne az első talaálkozás, mit kell csinálni?

Figyelt kérdés

Egy lányt elhívtam Találkozni az már mondtható randinak he eljön, de még soha sem látott. Mit csináljuk mmost talizok vele hova vigyem vagy mit csináljuk álljunk mit szamár a hegyen vagymi? Meg nem lesz ciki szerintetek h nekem vörös a hajam?


17/F


2011. okt. 15. 12:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha nincsen semmi elgondolásod, akkor minek hívtad el? :)


Legyél kreatív.


Nem, nem ciki a vörös haj.

2011. okt. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Vidd el moziba,vagy csak sétálgassatok és beszélgessetek.

Kérdezd meg milyen volt a napja,vagy a tegnapja...hogy megy neki a suli...stb...kedvenceiről,hobbijáról és ha találtok egy közös témát akkor ott álljatok le arról beszélgetni: D Esetleg kérd ki valamiről a véleményét.

2011. okt. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is a mozit javasolnám.. én is mindig első randinak azt választom,mert ott nem kell nagyon beszélgtni.. először ugyis a külső a fontos, aztán ha szimpik vagytok, akkor közben úgyis dumcsiztok, meg előtte illetve utána egy kólára meghívhatod... ne görcsölj.. legyél laza, jópofa, és semmiképpen se lássa, hogy zavarban vagy... magabiztosság a nyerő! ÉS MINDENKÉPPEN TE TALÁLD KI A PROGRAMOT!!! Ha étterembe sezretnéd vinni, akkor viszont add meg neki azt a lehetőséget, hogy elmondja mit szeretne enni.. japán, kínai, magyar, olasz stb... így a csajszi érezni fogja, hogy határozott vagy, de megadod a választás lehetőségét...hajrá:) a film esetében is ugyanez...
2011. okt. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Elsősorban ne aggódj

az idegesség elront mindent

szerintem is vidd el moziba utána pedig menyetek el valahová ahol tudtok beszélgetni

ha más nem jutna eszedbe akk beszélhetsz a filmről

nem ciki a vörös haj

bár mindenkinek más tetszik

2011. okt. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ha ezt nem tudod akkne járj vele te
2011. okt. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!