Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért olyan hihetetlen, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan hihetetlen, hogy vannak olyan fiúk, akiknek a duci lányok tetszenek?

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..

Ennek a kérdésnek én vagyok az első 2 válaszolója, és a Kérdező nem hitte el, hogy nagyon szépnek tartom, pedig nagyon komolyan mondom, hogy tetszenek az ilyen típusú lányok!



2011. ápr. 23. 09:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
persze hogy normális. az a legjobb szerintem ha egy srác nem csak a csaj külső adottságait nézi, hanem a belső adottságokat is. de persze ugyanez a baj a csajokkal, különben már én is foglalt lennék :P
2011. ápr. 23. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a választ! Örülnék, ha a belinkelt kérdés írója is válaszolna! :)
2011. ápr. 23. 09:40
 3/15 anonim ***** válasza:
persze, vannak ilyen fiúk akiknek tetszenek a kövérebb lányok is, nem lehet mindenkinek egyforma ízlése.
2011. ápr. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg a tapasztalat. Kevés a hozzád hasonló fiú, a kérdezőhöz hasonló nők ezért ritkán találkoznak ilyennel, vagy inkább soha. Egy idő után meg persze az ellenkező nemnél fennálló sikertelenség erősen frusztrálja az embert ugye.
2011. ápr. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
5%
Ez nem duci, hanem terhes. Ne keverd a szezont a fazonnal!
2011. ápr. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Sztem a többségnek a kicsit husisabbak tetszenek (bár annyira talán nem, mint akit belinkeltél), csak hát a csontkollekció a divat, és sokan nem merik hangoztatni.
2011. ápr. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

szerintem is ritkaság, bár én ismerek 1-2 ilyen embert. a bátyámnak is elég duci barátnője, meg unokatesóm is elég duci, és neki is van barátja.


szóval helyes, jó is, hogy nem dőlsz be a csontkollekcióknak a reklámokban.

2011. ápr. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Sajnos sok lány már akkor kétségbe esik, ha nem látszanak ki a bordái. A média is inkább azt sulykolja a lányokba, hogy csak soványan lehetnek szépek. Ezért van sok anorexiás lány. Ha meg egy fiúnak tetszenek a ducik, akkor nem akarják elhinni.
2011. ápr. 23. 11:17
 9/15 anonim ***** válasza:
41%
hát kövezzetek meg nekem az egészségesen vékony lányok tetszenek. és itt a kulcs a mondatban az egészséges. ne mond h egy 100-120kilos (legyen az férfi vagy nő) eglszséges és meg van elégedve magával. és nemhiszem h normális lenne ha valaki 100 kg felett van. (persze vannak testépítők meg 220cm magas emberek akik ilyen nehezek és náluk ez normális) de 180-190 cm alatt aki 100kg felett van az nem hogy nem szép de egészségesnek se mondanám
2011. ápr. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
40%
előző vagyok. ettől függetlenül persze személyisége lehet elbűvölő és ellenálhatatlan. lehet jofej meg kedves meg aranyos meg vicces. de külsőre szép azért csaknem.
2011. ápr. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!