Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tud "szabadulni"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tud "szabadulni" tőle? Egyszerűen hihetetlen.

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok. És már lassan 1,5 éve, szinte rendszeresen beszélek egy fiúval, ő 23 éves. Amikor elkezdtünk ismerkedni igazából még volt barátnője,a lány 20 éves, és majdnem 5 évet voltak együtt. Velem beszélt meg szinte mindent, mik történnek a kapcsolatukban. Aztán már ritkán találkozgattunk is, elmentünk moziba, szigorúan csak baráti alapon persze, és mindig a barátnőjéről mesélt, hogy mennyire megváltozott, meg ő szereti de a lány részéről nem érzi ezt. Aztán nekem sikerült totál beleesnem. Megszerettem, szinte hiányzott ha nem írt vissza sms-re, vagy nem beszéltünk.Majd egy nap szerelmet vallottam neki. Na ez volt a legbutább dolog amit tehettem, ezt tudom én is. Napokig nem keresett, nem reagált meg semmi, majd hallottam egyik közös haverunktól, hogy szakított a lánnyal. Akkor megint írtam neki egy sms-t, hogy hallottam mi történt meg ha gondolja beszéljük meg. Persze titkon azt reméltem, hogy talán miattam szakított vele, és majd bekopog, vagy becsenget,és összejövünk, mint a filmekben. Persze nem így lett, egyáltalán nem jelentkezett. Majdnem 3 hétre rá találkoztunk a plázában, és láttam rajta, hogy elkerülne, ha tudna. Akkor kérdeztem tőle hogy az-e a baja, hogy elmondtam neki hogy szeretem, vagy mi. És akkor leültünk, beszéltünk őszintén, elmondta hogy nem az a baja, meg hogy igazán én is tetszem neki, csak ő a volt barátnőjét szereti, és ez a szakítás sem tett jót, majd mondta, hogy majd ha kiheveri, akkor majd nyugodtan átbeszéljük még egyszer. Ennek már majdnem 5-6 hónapja, és bármikor amikor ráírtam, annak reményében hogy talán megbeszéljük végre, mindig azt írta, hogy most nem ér rá, mert megy a volt nőjéhez. Kérdeztem magamtól, ugyan már minek, ha szakítottak, és ki akarja heverni miért jár hozzá, de mire leírtam volna, kijelentkezett. Aztán hallottam nagyon sokszor vissza haveroktól, hogy a volt nőjénél van majdnem minden este. Most meg valamelyik nap ráírtam megint, kérdeztem tőle hogy ez miért jó neki,hogy szakítás után összejárnak, csak a szex miatt, és annyit mondott, hogy ez így neki most totál megfelel.(Amikor meg mondtam neki hogy engem totál elhanyagol, meg soha nem ír, vissza sem, nem találkozunk, annyit mondott hogy majd megbeszélünk egy esőnapot..) De ennyi ideje? Miért nem tud elszabadulni tőle? Mivel tarthatja ennyire fogva a csaj? És szerintem már arról is elfeledkezett, hogy én totál bele vagyok esve, és csak arra várok, hogy végre megkapjam.(Na igen, ezt magamtól is kérdezhetném, hogy és mégis mivel tart ennyire fogva, ha akarnék sem tudnék bepasizni, mert nagyon bele vagyok esve.) Fog egyáltalán valaha elszabadulni tőle? Volt ár valakinek ilyen tapasztalata? Mit tettetek? Előre is köszi!
2011. okt. 12. 19:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyszerű: mégsem szakítottak.
2011. okt. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De, nincsenek együtt,az tuti biztos.. csak összejárnak. :S
2011. okt. 12. 19:35
 3/7 anonim ***** válasza:
Az lényegében ugyanaz..
2011. okt. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De mégsem foglalt, hanem szabad ember.
2011. okt. 12. 19:43
 5/7 anonim ***** válasza:

Bizony, én több mint egy évig összejártam hasonló módon a volt barátnőmmel. Aztán ő talált valaki mást és megbeszéltük hogy többet nem járkálunk fel a koleszszobájába meg ilyesmi.

Ez a helyzet tulajdonképpen nagyon kényelmes, mert már nem kell küzdenie, ismerik egymást és valószínűleg a "tulajdonképpen nem vagyunk együtt csak valami olyasmi" helyzet miatt sokkal lazábban veszi a dolgot.

Két dolog lehet, vagy valamelyikőjük kilép ebből a dologból valaki más miatt, vagy megint összejönnek.


Mérd fel a lehetőségeidet, ha esélytelen hogy a srác és a leányzó helyzete belátható időn belül neked megfelelő irányba rendeződjön, akkor szeress ki belőle és nézz másvalaki után.


25F

2011. okt. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát, bár egy csettintésre kiszeretnék belőle, ha úgy alakulna...köszi a választ!:)
2011. okt. 12. 19:54
 7/7 anonim ***** válasza:

1.Nem volt buta dolog szerelmet vallani,sokkal inkább bátor volt tőled.

2.A te dolgod,de hidd el nekem,hülyeséget csinálsz,ha ezután a srác után epekedsz.Még nagyon sokáig nyitva lesz a kapu az exbarátnőjénél,tehát esélytelen,hogy lezárják addig a dolgot.Te csak szenvedni fogsz.

3.Próbáld magadat túltenni a srácon,de addig ne kezdj új kapcsolatba mással,amíg ezt nem tetted meg,hiszen az új srác csak egy pótlék lenne.

Ennyit tudtam tanácsolni.

22/F

2011. okt. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!