Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismer v. ki olyan embert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismer v. ki olyan embert (akár fiút, akár lányt), aki annyira csúnya, hogy senkinek nem tetszik?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 23. 11:53
1 2
 1/16 anonim válasza:
nézz bele a tükörbe és már ismersz 1-et :) XD
2011. ápr. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Ezt tudom (még ha poénnak is szántad) :P De rajtam kívül?
2011. ápr. 23. 12:03
 3/16 anonim ***** válasza:
Hát nekem a legcsúnyább cimborámnak is volt már csaja, szal' olyat aki SENKINEK nem kell olyat nem ismerek.
2011. ápr. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Miért? Kiakarod kupálni? XD Hát nem tudom nekem sok randa ismim van, de valahogy azoknak rengetek pasijuk volt eddig. Én meg viszonylag csinos vagyok (mások szerint) mégis csak 1 barátom volt. 21/L
2011. ápr. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
én :D
2011. ápr. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
én ilyen vagyok bár nem vagyok csúnya de a második feltétel stimmel :/
2011. ápr. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Itt jön ismét képbe az a nagy igazság,hogy inkább a belső számit!Sok lányra igaz:Külső csillogás,belső rothadás!A szép lányok csak a külsőségre utaznak (tisztelet a kivételnek),a fiuknak is egy idő után fontosabbak lesznek a belső értékek.Éppen ezért nem lepődök meg,ha egy kifejezetten jóképű fiút kevésbé szép lánnyal látok.A külsőség mulandó,de a belső szépség örök ;)!!!
2011. ápr. 25. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
*ezt arra irtam,hogy olyan ember nincs aki senkinek sem tetszik.Egy csúnyácska nő is lehet valakinek a leggyönyörűbb:)
2011. ápr. 25. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Az én barátnőmet egy fiú se nézi meg a sulijában, mégis ő nekem a legszebb lány és rá se tudok nézni más lányra, mióta őt szeretem. És, így, hogy mások rondának tartják, az még jó is, mert így senki se fogja elvenni őt tőlem.
2011. ápr. 25. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nem ismerek ilyet!olyan ismerősöm van,aki csúnya,mégis állandóan van pasija,meg olyan is van,aki szép,de még sincs pasija(bár lehetne,ha ő akarná) o.O
2011. ápr. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!