Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet a baj? Azt mondják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a baj? Azt mondják hogy nem vagyok csúnya de mégse kellek senkinek.

Figyelt kérdés

Igazából korombeli lány nem mondta nekem szemtől szembe hogy jól néznék ki (a fiatal lányok amúgy nem csak nekem hanem szerintem egy fiúnak se mondanak ilyet) de idősebb nők mondták már hogy helyes vagyok.


A lányoknál nincs sikerem, hiába tetszik akárki is, egyiknek se jövök be.

Múltkor láttam hogy nagyon néz engem egy lány, persze nekem is tetszett. Úgy adódott hogy tudtam vele beszélgetni de csak érdektelenséget láttam.


2011. okt. 7. 16:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Kövér vagy.
2011. okt. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%

Ez most nagyon altalanos dolognak fog hangzani, de HIGGYETEK MAR EL FIUK, hogy a lanyok arra varnak, hogy ti kezdemenyezzetek. Hogy nez ki az, hogy egy csajszi odamegy a srachoz es bokol neki vagy valami.

Ezt enis sokszor megjartam, hogy tetszett egy fiu, egyikunk sem lepett, aztan UTOLAD(xDxDxD)tudtam, hogy o sem csak baratkent tekintett ram. De sajna mar keso volt.

Ugyhogy szedd a segged es menj oda a kiscsajhoz, ne varass magadra!(ezt persze viccnek vedd:)))

De tenyleg, halal komolyan mondom, ha bator leszel, akkor egybol ket emberke eletet teszed boldogabba: az ovet es a tiedet!

Sok sikert:)

BATORSAAAAAG FIUK:D

2011. okt. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Lehet még is csúnya vagy, csak nem mondják. Tegyél fel képet. Lehet, hogy csak kis bamba vagy, aki érdektelen dolgokról tud beszélni.
2011. okt. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Oda merek menni nincs ebből gond.

Amikor beszélek egy csajjal azt veszem észre hogy abszolút nem érdeklődik utánam. Ha kérdezek tőle valamit akkor válaszol de amúgy nem szólal meg.


Jó lenne azt hinni hogy csak meg van szeppenve de mondjuk egy 18 éves csaj már túl van ezen a megszeppenős időszakon. Gondolom jó pár fiúval beszélt már 18 éves koráig

2011. okt. 7. 16:33
 5/13 A kérdező kommentje:

Nem vagyok kövér, kifejezetten sovány vagyok

Képet nem teszek fel, nem szeretném hogy mindenki lássa a képem

Ha vki ír e-mailt akkor küldök.

2011. okt. 7. 16:35
 6/13 anonim ***** válasza:

16:28 voltam

Hat...nem tudom.

De nem a koron mulik ez a megszeppenos dolog.

En pl. meg most is ugy izgulok az elso talalkozasnal/csoknal, mintha a legelso lemme:D

2011. okt. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
@16:37 Én is ilyen vagyok, csak pasiban. Szerintem tök természetes, hogy új emberrel az első közös dolgok izgulósok :), legalább érzel iránta valamit és fontos számodra :)
2011. okt. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
attól függ hány éves vagy. ??
2011. okt. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

A 18 éves csajok zömmel még hülye p***ák, akik a nagyarcú menőcsávókra buknak. Van pár kivétel...de ilyeneket csak úgy találsz ha sokat próbálkozol.


A lényeg a türelem, ne izgulj.

2011. okt. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Úgyan már, mind mehetsz óda...annyi nem elég.Én hányszor odamegyek...nem vagyok csúnya nem vagyok defektes...
2011. okt. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!