Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden lány szereti a babákat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden lány szereti a babákat?

2011. ápr. 23. 12:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nagyon aranyos! Ilyet nem lehet nem szeretni. De majd csak időben, ha minden megvan hozzá.
2011. ápr. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Egy idő után minden nőben feléled az anyai ösztön, ugyanúgy, mint egy pasinál, mikor családot szeretne.
2011. ápr. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
pasinál anyai ösztön :D
2011. ápr. 23. 12:45
 4/11 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretem őket!:) Nagyon édes a videó!
2011. ápr. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%
Hát én nem szeretem őket. Nem is szeretnék soha. Ha valakinek ez az életcélja oké, de nekem nem. Nem mindenkiben éled fel az anyai ösztön nem kell áltílánosítani. Én elfogadom, ha valaki akar más is fogadja el ha én nem. Ne jöjjön senki se azzal, hogy majd ugyis bla bla...
2011. ápr. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
*általánosítani
2011. ápr. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 BubbleBumm ***** válasza:

1 szó: rühellem :D

17L

2011. ápr. 25. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én egyelőre addig szeretem őket,amíg nem az enyémek...Később ez biztos,hogy változni fog,de most még nem.


21/L

2011. ápr. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
én nagyon szeretem öket és ez a video nagyon aranyos és viccees:D:D
2011. ápr. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

én nem különösebben, de nincs is ellenük nagy kifogásom XD (20/l), párom viszont (23/f) nagyon szereti a gyerekeket meg babákat, de gondolom azért mert neki sok kistestvére is volt, meg amúgy is családcentrikus

úgyhogy tudom, hogy ő majd szeretne, és annyira nem is zavar, mert tudom, hogy sokat segítene a nevelésben meg minden, de én magamtól nem választanám, hogy valaha szüljek, babám legyen, mert nem igénylem

2011. ápr. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!