Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy fiú azt írja a lánynak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú azt írja a lánynak, hogy: Imádlak, és a lány csak azt írja vissza hogy szeretlek, akkor a lány nem szereti annyira a fiút, mint a fiút őt?

Figyelt kérdés
2011. máj. 30. 19:19
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
omfg :D
2011. máj. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

jajj istenem.....:S


miért ne szerethetné ugyanugy? azért mert más szavakat használ?

és ha a lány azt írta volna h "én is imádlak" ???? akkor mivan?


Az meg nyálas lett volna és lehet azt nem hinnéd el.

2011. máj. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 napietus ***** válasza:
100%
:D csak nem akart tihanyi echot játszani, azt sem akarta írni, hogy dettó, ezért keresett egy rokonértelmű szót :)
2011. máj. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi az hogy írja?

Ennek a két szónak csak akkor van értelme, mikor egymás kezét fogva, ezt mondjátok egymásnak és látjátok a másik szemében, hogy ez igaz.

Az mindegy hogy Szeretlek, Imádlak, Szerelmes vagyok beléd, megörülök érted, stb.

A lényeg hogy lásd a szemében hogy igaz!

2011. máj. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

"Aki azt mondja, szeret, talán igaz lehet.

Aki azt mondja imád, sose hidd szavát.

De aki nem szól, csak mélyen a szemedbe néz,

annak a szívében örökre élsz."

2011. máj. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A szeretlek különben is többet ér.
2011. máj. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
86%
Nem, a lány nem szereti annyira a fiút mint ahogy a fiú a lányt. Azt gondolnám, hogy inkább jobban szereti a lány. Imádlak? Milyen már? A kedvenc zenészünket is imádjuk... Szeresd, ne imádd. Eddig akárki mondta nekem azt hogy imád, mindig annyira mást jelentett mint a szeretlek. Az őszintébben hangzik, mert nem mindenki tudja csípőből kimondani.
2011. máj. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 B.angel ***** válasza:
Az előzőnek teljesen igaza van! Aki azt mondja, hogy imád, az maximum csak szimpátiát jelent. Akit szeretünk, és ezt ki is mondjuk neki, az az őszinte! Legalábbis nálam mindig így van. Először azt mondtam a barátomnak, egy hónapig, hogy imádom, mert úgy volt. De aztán szép lassan átalakult szerelemmé és szeretetté. :) Az az igazi, ha azt mondja szeret, nem azt, ha azt mondja imád.
2011. máj. 31. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az imádlak, nálam is sokkal kevesebbet ér. Olyat akkor szoktam mondani, ha nagyon bírom az illetőt, de nem szeretem.
2011. máj. 31. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!