Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Tényleg ennyire utáljáto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Tényleg ennyire utáljátok a szőkéket? 15. l

Figyelt kérdés

Facebookon bejött most ez az összehasonlítás... ott volt olyan hogy ki jobb? Szőke k*rva vagy kedves divatos aranyos barna?


Persze hogy mindenki a barnára tesz.

Mondjátok miért nézitek ennyire le a szőkéket?

Mit ártottak nektek?


(csak hogy tisztázzuk, én természetes szőke vagyok, alacsony és igaz néha értetlenkedek, de nem vagyok sügér...)


köszi a választ!


2011. ápr. 23. 12:46
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:

engem azért nem szeretnek sokan mert mindig gondolkodás nélkül kimondom ami az eszembe jut, ha kikérik a véleményem akkor is azt mondom ami elsőre eszembe jut.


meg nem szeretem a burkolt üzeneteket, mert mindig félreértem pl: tudod AZ... és ezért néznek sokszor értetlennek, mert én meg kérdem, mi az a AZ? ...


de k*rvának egyáltalán nem mondanám magam...

2011. ápr. 23. 13:06
 12/27 A kérdező kommentje:
én régen annyira viccesnek találtam a szőkés vicceket, de most már sajnos egyre inkább rájövök hogy ezek miatt ilyenek az emberek...
2011. ápr. 23. 13:08
 13/27 anonim ***** válasza:
82%

Én úgy vettem észre, hogy ezt a "szőkék mind buta k*rvák" dolgot leginkább lányok mondják, mert irigyek vagy én nem tudom miért legalábbis az én ismeretségi körömben.. persze vannak hülye k*rva szőkék is, de ez nem hajszíntől függ. Nekem semmi bajom a szőkékkel, és még kevésbé nézem le őket.

Szerintem ezt az egészet csak azért találták ki, hogy ellensúlyozni tudják azt, hogy a szőke csajok általában szépek. :)15f

2011. ápr. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%

én sem szeretem a szőkéket, és nem a viccek vagy a sztereotípiák miatt, hanem egyszerűen azért, mert nekem nem jön be, minden ember más...persze van akinek jól áll, és nagyon szép is, de nagyon sok olyan lány rohangál az utcán, aki alapból barna vagy fekete, és nagyon kilóg a lóláb hogy festi csak a haját, és totál nem passzol a szőke haj az arcához


szóval én azt mondom inkább, hogy mindenki járjon a TERMÉSZETES hajszínével...ezt azért írom, mert láttam már olyat is, h a lány természetes szőke volt, de befestette sötét színűre....hát majdnem elhánytam magam


mindenkinek a természetes hajszín áll a legjobban, nem véletlenül "dobta" ezt a természet....nem hinném, hogy okosabbak lehetnénk a genetikánál

2011. ápr. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Utolsó, egyetértek :)

2011. ápr. 23. 13:43
 16/27 anonim ***** válasza:
51%
Nos az látszik, hogy a kérdező szőke...
2011. ápr. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
azért nemszeretem a szőkéket mert egyszerűek
2011. ápr. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:

A fogalmazás, értelmezés az nem igen megy, de ez nem a hajszín miatt van szerintem...

de én legalább bevallom..

2011. ápr. 23. 14:30
 19/27 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy azt én sem hinném, hogy a hajszálak leérnének az emberi agyba és a színük bármilyen módon is befolyásolná az agyi működést! :D


Én amikor "szőkézek", inkább lelki alkatot értek rajta. Ami persze a plázacicák sztereotípiájából ered. De ezen sztem már nem lehet változtatni, annyi sztereotípia van ezen kívül is...

2011. ápr. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
57%
13:39-es agy egy pacsit mert ott a pont..=DD
2011. ápr. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!