Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy ő is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bettyke66 kérdése:

Mit csináljak, hogy ő is átélje azt amit én vele?

Figyelt kérdés

Sziasztok..

Az a bajom megint hogy a majdnem volt barátom nagyon átvágott..Össze vesztünk,és azt mondta legyünk barátok egyszer beszéltünk utánna nem...:/ Aztán kijelölt..Rá nem sokra üzent hogy menjek buliba mert ott lessz! Nem mentem..:/ Bánom kicsit..

És rá nem sokra megkérdeztem hogy akar-e beszélni velem?

Azt mondta nem tudja:O:O..

És ma láttam meg hogy van b.nője..!!

És valahogy vissza kellene adnom vagy valamit tennem kell..

(Különben ő volt az első úúúgy is..) Đe szeretem,csak miért csinálta ezt velem?Ötlet kellene mit tegyek?..


2011. ápr. 23. 13:42
 1/6 anonim ***** válasza:
teljesen nyilvánvaló: ismerkedj meg egy fiúval aki tetszik... a többit te is tudod
2011. ápr. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2011. ápr. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem értem, mi a problémád. Semmi különöset nem tett veled. Ha szakítottatok, miért ne lehetne csaja?

Próbáld elfelejteni őt, hagyd a vele való kapcsolatfelvételt, mert csak rosszabb lesz neked. Töröld fészről, meg minden közösségi cuccról.

2011. ápr. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

a bosszú már megint rossz tanácsadó.


te mivel vagy jobb ha összejössz mással miközben őt karod?

2011. ápr. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

női logika

sakk matt ismét

2011. ápr. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

a, Mi az, hogy majdnem volt barát?

b, Gyanítom megsértődött, hogy nem mentél vele bulizni.

c, Szerintem semmi közöd hozzá, hogy van-e barátnője. Tök jogtalanul vagy berágva.

2011. ápr. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!