Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők nagy százaléka, mért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők nagy százaléka, mért akarja kisajátítani a barátjukat?

Figyelt kérdés
Szerintem ez csak vitát szül egy kapcsolatban.
2011. ápr. 23. 15:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát az én barátomnak sosem mondtam, hogy ne találkozzon más lányokkal, vagy hogy ne menjen esetleg egyedül szórakozni, elvégre szeretem, és megbízok benne. AKkor hol a hiba? :D De ezek tényleg tönkreteszik a kapcsolatokat. Gondolom azért akarja, hogy csak vele törődjön, mással ne, ő legyen az egyetlen a számára.
2011. ápr. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mindkét fél részéről megkell találni a kapcsolatunkban az egyensúlyt..Ha ezt egyik fél sem látja be, akkor az nem lesz jó hosszútávon.
2011. ápr. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ezt én is tudom amit irtatok eddig, de mégis egyre többet tapasztalom, hogy nem mehet sehova a másik fél és főleg a nőknél tapasztalom azt, hogy nem engedi. csak nem ért miért jó ez így mind két félnek kell az, hogy kimozduljon és ne egymással hanem barátokkal legyenek mondjuk.
2011. ápr. 23. 16:04
 4/7 anonim ***** válasza:
Általában, két normális ember esetében a nő akkor "erőszakos" ha a férfi eleve lesz*rja mit mondd... Mert akkor csak azért is próbálkozik. Úgyhogy ez, mint mondtam két normális embernél mindkettő hibája. Hiszen a pasinak se árt, ha megkérdezi a barátnője véleményét, ő is enged néha, és akkor a lány is fog. Az egyensúlyt kell megtalálni, mert nem lehetetlen. Csak a fiúknak könnyebb azt mondani, hogy a lány erőszakos... De ha belenéznénk a kapcsolatba, látnánk, h az esetek 40-50 százalékában arról van szó, hogy a férfi még adja is alá a lovat, azért se csinálom, ha te kéred.
2011. ápr. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 napietus ***** válasza:
szerintem nem nagy százalékunk ilyen. vannak idióták, de ők rá is szoktak pacsálni rendesn erre a viselkedésre. általában nem túl intelligens, önbizalomhiányban szenvedő nők csinálnak ilyet, vagy olyanok, akik úgy általában nem bírják, ha véletlenül éppen nem ők vannak a középpontban. utóbbiak a barátnőiket, testvérüket, szüleiket stb. ugyanúgy ki akarják sajátítani.
2011. ápr. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Azért írtam a nagy százalékot, mert mostanában nagyon sok ilyennel találkozom.
2011. ápr. 23. 16:36
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha nem kever más nőkkel tőlem mehet... Bizalom a kapcsolat alapja és szerintem a legtöbb nő akkor problémázik ha ismeri a csávó előéletét és tudja mondjuk hogy nagy csajozós.
2011. ápr. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!