Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok mennyire szokták...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok mennyire szokták kibeszélni a barátjukat?

Figyelt kérdés
Miket szoktak róla elárulni? Úgy egymás közt.
2011. szept. 11. 02:23
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
53%

A f*rkunk méretét beszélik meg 8 tizedes jegy pontossággal. Meg hogy meddig bírjuk a szexet, azt meg úgy kb ezred másodperc pontossággal mérik.


18/f

2011. szept. 11. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Az én barátnőm nekem kb mindent elmond a pasijáról. :D


18L

2011. szept. 11. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Ez teljesen személyfüggő. Barátnőm minden részletet elmond, pedig én Úgy érzem nem rám tartozik. Én semmit nem mondok el. :D
2011. szept. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
én spec mindent elmondok barátnőmnek,de igen ez személy függő.
2011. szept. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
De miért mondják el? Senkinek semmi köze hozzá!
2011. szept. 11. 10:53
 6/19 anonim ***** válasza:
a miért is személyfüggő. vki dicsekedésből, vki azért, mert pletykás, vki mindent el akar mondani a barátnőjének és stb. de ha zavar, mondd meg a barátnődnek, hogy ne tegye.
2011. szept. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
te nem mondasz semmit a haverjaidnak a barátnődről? Most nem úgy gondolom,hogy dumálgattok és te csak úgy elkezded "kibeszélni" a bnőd. De van az amikor épp ez a téma mindenki megoszt vmit barátnőjéről..te nem mondasz semmit?:o
2011. szept. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Nincsenek barátaim :)
2011. szept. 11. 11:49
 9/19 anonim ***** válasza:

03:20 vagyok

Azért mondja el, mert őt zavarja, szeretne tanácsot kérni, vagy bizonytalan, vagy csak szüksége van rá, hogy elmondja valakinek, és olyan dolgokat osszon meg róla, amiket neki nem mer.

Nem rosszból, hanem csak mert neki így könnyebb.

2011. szept. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
hát ha lennének barátaid vszínű te is elmondanál dolgokat, nem azt mondom,hogy mindent de biztos mesélnél valamit te is.. főleg ahogy az előző írta bizonytalan vagy vmiben vmilyen viselkedését nem érted ilyenek..:)
2011. szept. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!