Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » FIúk! Mi a véleményetek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIúk! Mi a véleményetek az olyan lányokról, akik bulikban be szoktak pasizni?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 23. 19:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
a pasik is bulikba csajoznak
2011. ápr. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
??? Az, mint akik az utcán, vagy bárhol. Ha lány lép, az már jelent valamit.
2011. ápr. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Úgy érted minden nap más tolja? (haza biciklin)
2011. ápr. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Ha a lány lép? Ezt kifejtenéd?


De nem arra gondolok hogy megismerkednek aztán még párszor találkoznak esetleg járnak utána, hanem az egyéjszakásokra.

Mi a véleményetek róluk?

2011. ápr. 23. 19:16
 5/9 anonim ***** válasza:
Mindent arra kell használni, amire jó. Ha ribanc, akkor meg kell dugni, és ennyi.
2011. ápr. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mi lenne? Elég unalmas élete lehet annak, aki naphosszat másokról alkot véleményt. Ugyanolyan emberek, mint bárki,vagy épp az, aki megdugja őket (vállalva a nemi betegségek kockázatát). Más erkölcsi szemlélettel rendelkeznek és ennyi. Nekem nem ártanak, lenézni pedig csak a "rossz" embereket szoktam, az pedig azért bőven nem itt kezdődik.
2011. ápr. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Utolsó válasza igen kielégítő. Én sem szeretek másokról véleményt mondani, de a környezetemben elég gyakori sajnos
2011. ápr. 23. 19:38
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem elég nyitott, és bátor emberek. Ha sajnálja őket a kérdező, ha nem.
2011. ápr. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nekem nincs bajom az ilyenekkel
2011. ápr. 23. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!