Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok azok ról a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok azok ról a lányokról akik a bulikban full részegek?

Figyelt kérdés

ha bejön nekete és ti józanok vagytok(vagy nem) kihasználnátok a helyzetett arra??

és ha lány elég közeli ismerős lenne ugy mondd "haver" mert sokat szoktatok hülyülni


2009. ápr. 7. 17:56
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
66%
Nincs annál nagyobb szemétség, mint ilyen helyzetet kihasználni. Bár a csaj is hülye, ha olyan részeg lesz, hogy nem tudja mit csinál. Ha viszont valaki "be van csípve", az még aranyos is tud lenni:)
2009. ápr. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
65%
undorító 1 csajnál, ha seggrészeg, az még elmegy ha 1 kicsit be van csípve
2009. ápr. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
72%

Kezdjük ott, hogy annál rosszab, csúnyább nincs is, mint hogy egy lány részeg

Még az sem jó, ha egy férfi van betépve, de ha egy lány az már már már neeeem az már kész

S ez pedig szintén csúnya dolog lenne kihasználni az alkalmat

Nekem józanon kell lány, nem használnám ki a helyzetet

Amúgy voltam már ilyen esetben és nem éltem vele, jobbnak látom inkább segíteni szánalmas lánykán ha már egyszer becseccsintett


18/ff

2009. ápr. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
80%
Én már voltam ilyen helyzetben, a csaj nagyon bejött, egy bombázó volt, és tök részeg, lefektethettem volna, de nem tettem mert nem tisztességes, meg amúgy is a szex csak úgy jó ha mind két fél élvezi és akarja is.Nem lett volna helyén való kihasználni.
2009. ápr. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 A kérdező kommentje:

végre normális emberek köszönöm;)

és ugy volt már h mind a 2 fél részeg volt??

2009. ápr. 7. 18:04
 6/39 anonim ***** válasza:
70%

Lehet lepontozni, de én bizony kihasználnám a helyzetet. Ismeretlen csajjal minden bizonnyal, de azért nem csak szopatnám és dugnám, hanem ugyanúgy én is kényeztetném őt, mint normál esetben.

Ha a lány közeli ismerős, akkor legalább volt még egy kellemes esténk is együtt, szóval úgy méginkább belemennék, szerintem ettől max. még jobb ismerősömmé válna, talán barátommá.

2009. ápr. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem már az is undorító egy csajnál ha iszik. Egyáltalán nem nőies!
2009. ápr. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:

mi nem nőies benne?? én is szoktam de nem a föld alá

16/L

2009. ápr. 7. 18:09
 9/39 anonim ***** válasza:
42%
Miért, mi a nőies benne? Én egyáltalán nem bírom, akárki iszik. Aki máshogy nem tud feloldódni, és jól érezni magát, annak valami problémája van és az ivással nem fogja megoldani... Ezen kívül mi a jó benne? Ezer ital van amitől nem rúgsz be és finom. Ezer dolog kellemes és mégsem árt... Táncolni a buliban lehet alkohol nélkül is, ismerkedni is, mindent csinálhatsz nélküle... Nem értem miér olyan fontos inni ha bulizol... Ha máshogy nem megy a buli akkor azon inkább az embernek kéne változtatni, nem eltussolni avval, hogy iszik egy kicsit és nagy szája lesz tőle...
2009. ápr. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
71%

Az még oké, h iszol, de mindenkinek tudnia kell, hol van a saját határa, amit NE lépjen túl. Főleg egy lány (de azért fiúknál sem ártana). Szerintem undorító, és főként szánalmas, ha egy lány részeg.

Én már sokszor támasztottam a barátnőimet, mikor hánytak a sok piától, és nem volt a legkellemesebb élmény. Lányok, ne csináljátok, nem lesz SEMMIVEL sem jobb!!!!

2009. ápr. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!