Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha facebookra teszek fel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha facebookra teszek fel magamról 1-2 normális képet, amik ilyen 1000 évesek, az milyen hatással van a lányokra?

Figyelt kérdés

Úgy értem, megismersz valakit, aztán facebookon látod, hogy milyen képek vannak. Nem ábrándulsz ki belőle?

Szeretném megmutatni, hogy ez is én voltam. Nem csak a mostani.


2011. ápr. 23. 19:46
 1/7 anonim ***** válasza:

Ez miért "szex kérdés" ?

Amúgy meg tedd olyan albumba hogy "Anno" vagy "Retro" vagy "Ez is én voltam régen..." és akkor látják hogy nem mostani. Mellesleg mindenki változik. Van aki régen kövér, szemüveges, fogszabályzós volt, most meg izmos, helyes, jó alakú. Ha egy lánynak azért nem tetszel, mert pl. 3 éve hosszú hajad volt,vagy vékonyabb voltál... hát azzal ne is foglalkozz! :)

2011. ápr. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Csak úgy rakj fel régebbi képet, ha van mellette új is.
2011. ápr. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Te vagy az István király nagybátyám? Hát ezer éve nem láttalak!

üdv

Orseolo Péter

2011. ápr. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
egyik ismerősöm gyerekkori képet rakott fel magáról, 6éves volt, azok még cukibbak, olyat is tegyél, sztem tuti siker:D legalábbis nálam.:D de ha idősebbet az is jó, csak írd oda mellé:)
2011. ápr. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem tetszenek ezek a gyerekkori képek, de azért legyen mellettük pár új is:)
2011. ápr. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
vannak mostaniak is.
2011. ápr. 23. 21:37
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy mumifikálódva 1000 év után, akkor még jó hatással is lehet.
2011. ápr. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!