Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez normális?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés

Van egy srác aki tetszik nekem, de még életemben nem beszéltem vele.(ilyen már volt máskor is)

de ezek még soha:

-egész nap rá gondolok

-hiányzik, ha nem látom

-simogatom magam és azt képzelem, hogy ő simogat

-elképzelem, hogy milyen lenne, ha összejönnénk, mit csinálnánk


ez normális kb. fél éve van ez


15L


2011. ápr. 24. 07:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Kamaszkorban ez normális. Ne aggódj, nincs Veled semmi baj! :)
2011. ápr. 24. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem normális.

Emiatt már nem is a való világban élsz, hanem egy másikba képzeled magad, ami hiányzik is már. Ennek csak rossz vége lehet.

Inkább olyan fiú tetsszen akit ismersz, mert ha nem is ismered ezt a srácot, soha nem beszéltél vele akkor csak a külseje tetszett meg, ami szerintem egy kicsit felszínes.

Fogadjunk minden nap azt várod hogy megszólítson, ami nem fog eljönni soha.


Tudom mert ilyen volt velem régebben, de aztán inkább elkezdtem a valóságban élni. És igen tudom hogy nehéz lenne "leszoknod" róla, de tedd meg, mert ez már csak rosszabb lesz.

2011. ápr. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!