Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyengén látó vagyok így hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyengén látó vagyok így hogy találjak barátnőt? Van valakinek tippe?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 24. 09:35
 1/8 anonim ***** válasza:
a gyengén látó klubba
2011. ápr. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Elsőnek van igaza. Ott biztos vannak olyanok is, akik tudnak tippeket adni. Egyébként addig is gondolj arra, hogy ez nem lehet akadály. Vmelyik nap volt a tévében egy teljesen egészséges srác meg a - nem szeretnék semmilyen jelzőt sem használni, mert nem akarok senki érzéseibe gázolni, szóval a súlyosan, többszörösen testi fogyatékos barátnője. A gyengén látás külsőre nem olyan durva, mint az a szerencsétlen lány volt, úgyhogy fel a fejjel!
2011. ápr. 24. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem meg pont egy gyengén látó lány kéne, mert őt nem zavarná, h csúnya vagyok.
2011. ápr. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem volt 2.5 évig egy aliglátó barátnőm. neki voltak gyengén meg aliglátó, ja és vak barátai(haver), mindenk sikerült csajoznia, a legjobb amit tanácsolni tudok, ne mond meg a csajnak először, hogy gyengénlátó vagy, beszéljetek msnen, vagy akárhol, és amikor kicsit többet beszéltetek, akkor mond meg neki, aztán ha taliztok, ne tünj elesettnek, ne várd el h segítsen, és segíteni fog mindenben(persze ha normális a csaj). Ha elvárod, hogy segítsen, azzal eltaszítod. Engem ez nem taszított el, de ismerem a sok paraszthot, és őket ez taszítja. Egyébként ha hiszed ha nem, chat.hu-n öttünk össze 14 évesen, aztán 19 évesen újra taliztunk, addig semmit se beszéltünk, majd újra összejöttünk, 2.5 évig :) Próbáld ki a városodban évő chat.hu-t vagy akárhol, nagyon korlátoltak a lehetőségeid, bár nem tudom mennyire látsz. esetleg csinál meg, hogy vanna kbiztos lány barátnőpid, menjél el velük iszogatni, hívj haverokat, és a csaj pedig csajokat, aztán másnap kérdezd meg h meik bnőjének jöttél be, esetleg tud-e olyanról, és vele vedd fel a kapcsolatot. ez is egy jó taktika :) sok sikert és kitartást!! :)
2011. ápr. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Előző vagyok!

09:48

Ezzel hülyeséget mondtál... A gyengén látók is látnak... A másik, hogy nem mindenkinek az a fontos, hogy hogy nézel ki, jó, persze, elsőre mindenkinek, de ha megismersz valakit, attól még h nem tetszik neked, belé tudsz szeretni... hidd el, hogy ez nem csak tündér mese :)

2011. ápr. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ja van akinek a pénz a fontos.
2011. ápr. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ugyanott, ahol a látók. De most komolyan.

Nyilván, egy vakokból és gyengénlátókból álló társaság, csoport, klub tud segíteni, ahogy írta valaki, adhatnak tippeket, hogy állj hozzá... De a legfontosabb az, hogy szeresd, elfogadd, egyenértékűnek tekintsd magad másokkal. Anélkül nem megy. Aztán innentől kezdve ugyanaz a terep.

Aki lenéz, azzal eleve nem lesz semmi közös dolgod, nyugalom.

Személyes példa: voltam szerelmes teljesen nemlátó lányba, aztán a végén én estem pofára, mint látó, mert mást választott helyettem. :D

2011. ápr. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Neten a legtöbb ilyen ismerősöm előbb-utóbb talált normálisat is. De ha van valami hobbid, ami társaságban zajlik, ott, vagy ha még nem vagy tag menj el. Ha jó a nyelvérzéked és van olyan nyelvsuli, ahol vállalnak, ott is lehet. Vagy suli, munkahely. Akárhol. Nem sokkal korlátoltabbak az esélyeid, hidd el, vannak még segítőkész és nem felületes emberek, akik nem vesznek semmibe.
2011. ápr. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!