Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet valakinek akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet valakinek akinek önbizalomhiánya van, elfogadnia magát 100%osan ebben a külsőségekkel teli világban, ahol már nagyon sok helyen csak a külső a fontos?

Figyelt kérdés
És hogy lehet azt a gondolatot elfogadni, hogy majd ha lesz egy barátom, akkor mi van ha csak azért fogad el mert jó vagyok neki mint szamár, de közben csak a legszebb és legtökéletesebb lányokat akarja ő is magának, vagy titkon csak őket nézi meg?
2011. okt. 10. 19:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
49%
Ne legyél már ilyen szerencsétlen fap!na :D :D :D
2011. okt. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Örülök, hogy rólad leperegnek a tények, rólam viszont nem.


Más írjon , ha lehet normális választ.

2011. okt. 10. 19:52
 3/13 anonim ***** válasza:
47%

háát van akinek ez sosem sikerül....


van aki egyedül éli le az életét, van aki nem, van akinek sok kapcsolata lesz, van akinek csak egy...

2011. okt. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Na én is ugyanígy gondolkodTAM. Az egész csak a dolgokhoz való hozzáállás kérdése. :)
2011. okt. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nem kell ilyen pesszimistán hozzáállni a dolgokhoz!


Persze,elsőre mindenki a külsőt nézi.Hiszen ha felszállsz a buszra vagy elmész a postára feladni a csekket akkor a fiúk először a külsődet látják.Ezért úgy is ítélnek meg.De ha ismerősi körben próbálsz barátot találni és megismerik a belső értékeidet(már ha vannak)akkor könnyen találhatsz olyan fiút aki belédszeret.


Pl:Pár éve én is jártam olyan csajjal aki hát "nem tartozott a legszebbek közé".De egy zenei műfajt kedveltünk és egy eszmét vallottunk+még sok közös egyéb.És rendesen össze is passzoltunk.Hát mindent megtettem volna érte...csak sajnos egy másik f@szkalap lenyúlta tőlem.


Meg egyébként is,egy átlagosnál csúnyább lánynak mérföldekkel több esélye van palit szerezni,mint egy átlagosnál csúnyább fiúnak csajt.Nézd csak meg az utcán szinte minden dagadt nő mellett van egy pali,viszont ha egy férfi már enyhe súlytöbblettel rendelkezik és próbálkozni próbál a lányoknál,akkor általába 90%-ban visszautasításokkal kell számolnia.


21/F

2011. okt. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én meg pont a fordítottját észleltem, a dagadt fiúknak nagyobb eséllyel van barátnőjük, mint a dagadt nőknek barátjuk, bár ez csak személyes észrevétel.
2011. okt. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Érdekes módon én még is látok nem egy duci pasit akinek csinos barátnője van. Nem ez számít a fiúknál sem, de a lényegesebb az, hogy tudjuk, hogy kiknél keresgéljünk..

De végül is fel lehet venni a versenyt, ha van hozzá kellő önbizalma és határozottsága..

2011. okt. 10. 20:08
 8/13 anonim ***** válasza:
forever alone
2011. okt. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Igaza van az elöttem szólónak, bár nem a kérdéshez tartozik, de én is mackósabb testalkatú vagyok, és még soha nem találtam eddig magamnak lányt.
2011. okt. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

igen ezek az érdekes látásmódok...


Egy dagadt/duci pasi, - azt látja h csak a sportos fiúknak van b.nőjük


Egy sportos pasi - azt látja csak a dagadt, duci pasiknak van b.nőjük


Egy vékony pasi - azt látja, hogy a dagi és a sportos pasiknak van csak b.nője

---------------------------------


Én sportos testalkattal rendelkezem teszek is érte, és azt látom, hogy rajtam kívül mindenkinek van barátnője... :)

2011. okt. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!