Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pár hete megismerkedtem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pár hete megismerkedtem egy sráccal, tök aranyos, meg minden, de hát öcsém lehetne. Félreérthetetlen jeleket küld, hogy tetszem neki. Hogy mondjam meg neki, hogy SEMMI esélye, anélkül hogy bunkó legyek, és a barátságunk is megmaradjon?

Figyelt kérdés

Indult dráma szakkör a sulinkban, ott ismerkedtünk meg. Mondtam neki, mivel láttam rajta, hogy jól nevelt, udvarias, kedves, okos stb, hogy majd valakinek jó férje lesz. Aztán az egyik szituációban, amit elő kellett adni, beszólt egy lánynak, a súlyával kapcsolatban (persze nem gondolta komolyan), én erre hangosan bekiabáltam, hogy: "Ne legyél már ekkora paraszt, kérj tőle bocsánatot!" Ezután bejelölt iwiwen, és levélben bocsánatot kért (iwiwen), majd elkezdte írogatni a családi problémáit, én persze kedvesen tanácsot adtam neki, és megkérdeztem, hogy miért pont nekem mond el ilyen személyes dolgokat, hisz nem is ismerjük egymást. Erre írta, hogy látja rajtam, hogy megbízható vagyok, és bízik bennem. Aztán utalt rá, hogy kettesben majd beszélgessünk, mert jó velem társalogni, megemlítette, hogy akkora a családi házukban a kádjuk, hogy akár én is mellé férnék, mikor fürdik, és meghívott a 16. születésnapjára.

Az a gáz, hogy idén 19 leszek (nov.ben). Hogyan célozzak rá, hogy én barátként tekintek rá? Nem akarom megbántani, sem hazudni neki, sem hitegetni.

ha nem 16 lenne, hanem 20, akkor esetleg találkozgatnék vele szívesen, de így nem, 2 és fél év sok.


2009. márc. 5. 16:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mondd el neki amit ide irtal, ne pont igy, ugy, hogy a legtisztabb legyen, hogy a korkulonbseget soknak talod.

ha ertelmes akkor ezt elfogja fogadni. En is voltam mar ugy, nekunk nem sikerult megtartani a baratsagot:(

Egy masik lany aki novemberben lesz19 :)

2009. márc. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Mondd meg neki őszintén, hogy ez most így túl sok, DE hívd rá fel a figyelmét, hogy pár év múlva még bármi lehet köztetek. Mert 20 után (ha a fiú is betölti) már nem lesz sok ez a 2 és fél év....... Szerintem ezzel nem vágsz el legalább minden szálat, így neked is jó lesz és ő se fogja úgy érezni, hogy itt a világ vége.
2009. márc. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi arik vagytok, de egy barátnőm szerint csak beképzelem hogy rámhajtott... ezeket félre lehet érteni? Egyértelmű, nem?
2009. márc. 5. 21:35
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát ha én ilyeneket mondanék egy lánynak, akkor nem csak barátként gondolok rá. Egyébiránt ha tényleg rendes, meg jófej, és megbízható, akkor a kor nem számít. Köztem, és barátnőm közt 4 év van, ő az idősebb, és mégis boldogok vagyunk. Szomszédom és barátnője közt pedig 7 év van, ott is a lány az idősebb, és ez náluk sem gond. A belső a fontos.
2009. aug. 20. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!